Kes me oleme

Iga klient on meile oluline Seda sõnumit kannavad endas kõik meie inimesed. Proovime jõuda iga Sinu soovi ja mureni, et Teid paremini mõista ja teenindada. Oleme koolitatud tublid ja kohusetundlikud oma töös ning tegemistes, seda on märganud nii meie toredad kliendid, kui koostööpartnerid. Soovime olla alati oma valdkonna parimad!

You&Me Shop Salon esindussalong on tavapäratu rahu ja vaikust ning mõnusat meeleolu pakkuv hubane Tallinna kesklinna salong. Kõiki kliente kohtleme lugupidamisega ja austusega ning pakume Teile alati head teenindust! Meie kaupluses kohapeal ja epoes on eeskujulik valik professionaalseid kõrgtasemeliste koostisosade poolest unikaalseid tooteid maailmas väga tunnustatud tootjatelt, mida kasutame igapäevatöös salongis. Originaalsus ja kvaliteet on kõikidele meilt ostetud toodetele 100% garanteeritud!

Trihholoogiakeskus Tallinn on koht, kus kogenud trihholoog teeb peanaha ja juusteuuringuid. Aitab kliendil leida parimad tooted peanaha hoolduseks ja annab nõu igapäevase juustehoolduse osas. Kui Sind vaevab peanahaga seotud mure või ei ole rahul oma juustega, siis küsi kindlasti meie trihholoogilt personaalset nõu... et Sinu juuksed ja peanahk oleksid terved!

iCosmetics.eu
Tegime Teile kallid kliendid kaasaegse veebilehe nimega www.iCosmetics.eu ning astusime sellega koos toreda sammu tulevikku. iCosmetics.eu on You&Me Shop Salon turvaline ja usaldusväärne veebikeskond, kõik meie pakutavad teenused ja professionaalsed tooted on saadaval viie klikiga üle Euroopa. Kõikidele meie epoest ja esindussalongist ostetud toodetele on 100% originaalsuse garantii!

Salon Expert Salong

Oleme uhked! Salon Experts staatus antakse L'Oréal Professionnel partnersalongidele, kes pakuvad eriti kõrgetasemelist professionaalset teenust.

Kérastase Certificate

Kérastase hindab igaaastaselt oma partnereid. 2018 aasta on meie 82% väga hea tulemus! Eesti partnersalongidest oleme seekord auväärsel esimesel kohal. Oleme tublid!

Color Expert Certificate

Me teame, et väärite korrektset ja professionaalset juuste värvimis teenust. L'Oréal Professionnel pakub partnersalongidele erinevaid koolitusvõimalusi.

Copyright 2018 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 35, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@icosmetics.eu