Tarneviisid

TELLITUD KAUBA PANEME TEELE TEIE POOLT VALITUD TARNEVIISIL ESIMESEL VÕIMALUSEL, KUID MITTE HILJEM KUI 3 TÖÖPÄEVA JOOKSUL. SELLE KOHASE TEAVITUS EMAILI SAADAME TEILE, KUI PAKK ON TEELE PANDUD!

Tule ise toodetele esindussalongi järele - Tasuta

Aadress  
Tartu mnt. 35 / J. Kunderi 8A, Tallinn 10128, Eesti Vabariik
Avatud: E - L 10:00 - 18:00 P -  Suletud


Itella SmartPost Pakiautomaat 2,40€
ÜLE 35€ Tasuta  
Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel, kui pakk jõuab pakiautomaati saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga ja kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ja seejärel avaneb kapp, kus on Teie pakk. Pakile on võimalik järele minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Hiiumaale jõuavad pakid kolm korda nädalas (E, K, R). Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad.

Omniva Pakiautomaat 2,40€
ÜLE 35€ Tasuta
Eesti suurim pakiautomaadivõrgustik on avatud 24/7. Pakiautomaadid on alati avatud ning kasutamiseks pole vaja kuhugile siseneda vaid pääsed pakiautomaadile kergelt ligi nii auto, jalgrattaga kui lapsevankriga. Kohaletoimetamisele eelneval päeval saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS info paki saabumisest. Pakkide kohaletoimetamine toimub tööajal. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Hiiumaale jõuavad pakid kolm korda nädalas (E, K, R). Automaatide asukohad.

Tähelepanu!
Külmaperioodil palume kasutada ainult sisetingimustes asuvaid Itella SmartPost pakiautomaate, kuna kosmeetikatooted riknevad külmumisel. Müüja ei vastuta riknenud toote eest ja tagastusõigus riknemisel puudub.

Itella SmartKuller 3,75€
ÜLE 55€ Tasuta
Kui hindate mugavust ja lihtsust kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Saate ise valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.Teile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKuller teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakseTeile üle unikaalse koodi alusel, mis eelnevalt saadetakse Teile SMS-teatega.

ELS Kuller 3,95€
ÜLE 55€ Tasuta
Tellimuse saate kätte enda poolt valitud aadressil isikuttõendava dokumendi alusel. Pakk toimetatakse kohale 24 tunni jooksul. Nädalavahetustel ja pühadel jõuab pakk Teieni kahe-kolme tööpäevaga olenevalt saadetise sihtpunktist. Saartele jõuab pakk kahe-kolme tööpäevaga olenevalt saadetise sihtpunktist. 

DPD Kuller 4,99€
ÜLE 60€ Tasuta
Saadetis toimetatakse kliendile koju või kontorisse hiljemalt järgmise päeva kella 15:00. Paki kättesaamis päeval võtab kuller Teiega ühendust ja lepib kokku üleandmise kellaaja. Nädalavahetustel ja pühadel jõuab pakk Teieni kahe - kolme tööpäevaga olenevalt saadetise sihtpunktist. Saartele jõuab pakk kahe - kolme tööpäevaga olenevalt saadetise sihtpunktist. 

Itella SmartPost Finland Pakiautomaat 10,80€
ÜLE 150€ Tasuta
Enne tühjendamist saadetud pakk jõuab Helsingisse järgmisel tööpäeval, mujal Soomes 2-3 tööpäeva jooksul. Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ja seejärel avaneb kapp, kus on Teie pakk. Pakile on võimalik järele minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

DPD Kuller Finland 15,90€
ÜLE 175€ Tasuta
Saadetis toimetatakse kliendile koju või kontorisse 1-3 tööpäeva jooksul. Paki kättesaamis päeval võtab kuller Teiega ühendust ja lepib kokku üleandmise kellaaja.

DPD Kuller Sweden 15,90€
ÜLE 175€ Tasuta
Saadetis toimetatakse kliendile koju või kontorisse 2-4 tööpäeva jooksul. Paki kättesaamis päeval võtab kuller Teiega ühendust ja lepib kokku üleandmise kellaaja.

DPD Kuller United Kingdom 23,00€
ÜLE 200€ Tasuta
Saadetis toimetatakse kliendi poolt edastatud aadressile 4-6 tööpäeva jooksul. Paki kättesaamis päeval võtab kuller Teiega ühendust ja lepib kokku üleandmise kellaaja.


Kallid kliendid, kui soovitud sihtkohta ei ole veel süsteemis välja toodud palun võtke meiega koheselt ühendust email: myyk@iCosmetics.eu ning lisame soovitud tarneviisi koheselt koos mooduliga ning siis ei ole vahet, kus Euroopa liikmesriigis hetkel oled, alati on vajalikud Sulle sobivad tooted Sinuga!

Vaata DPD Kuller teenuse hinda: https://telli.dpd.ee/offer/list

Meie koostööpartner DPD pakub tarneid järgnevates Euroopa riikides: Austria, Belgia, Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Läti, Leedu, Luksemburg, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari.

Copyright 2018 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 35, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@icosmetics.eu