• EE
  • RU
  • EN

Müügitingimused

TELLIMISE TINGIMUSED
Antud dokument määratleb internetipoe iCosmetics.eu külastaja ehk Ostja ja selle haldaja Hairlace OÜ registrikood: 12687232 ehk Müüja vahel e-poest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid. E-poest tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tellimuse tingimustega tutvunud ja on nendega nõus.

TOOTEVALIK JA HINNAD
Ostja saab internetipoes toodetega tutvuda lugedes toodete lühikirjeldusi ja vaadates illustratiivseid pilte. Kui Ostjal on vaja toote kohta enne tellimisotsuse langetamist täpsustavat informatsiooni, siis on Ostjal võimalus pöörduda internetipoe klienditoe poole. Kõik internetipoes esitletavad hinnad on toodud Eurodes ja need sisaldavad käibemaksu 20%. Müüja jätab endale õiguse neid tingimusi ja oma toodete hindasid muuta ühepoolselt. Hinnakujunduse muudatused jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse lehel iCosmetics.eu. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis on tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

SOODUSKUPONGI KASUTAMISE JUHIS
Kuidas kupongi kasutada? Oled saanud sooduskupongi, mida saab kasutada meie veebipoes. Alljärgnevalt nõuandeid kupongi kasutamise kohta.
1. Lisa tooted ostukorvi.
2. Ava paremalt ülasevast ikoon "Ostukorv". Seejärel kuvatakse kogu ostukorvi sisu.
3. Sisesta sooduskupongi kood ostukorvi lehel.
Sooduskuponga allahindluse saamiseks sisesta kupongi kood ostukorvi lehel lahtrisse „Sisesta sooduskupong” ja kinnita sooduskoodi kasutus klõpsates nupul „Sisesta”. Allahindlus arvutatakse automaatselt maha toodete müügihinnast.

TARNEAEG
Tellitud kauba tarneaeg eesti vabariigis on 1-2 päeva. Kõik tooted on meie Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik esindussalongis kohapeal olemas.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA TASUMINE
Kui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse klikkides lingile „Kinnita tellimus”. Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud emaili aadressile tellimusekinnitus / arve ja suunatakse edasi tasuma vastavalt Ostja poolt valitud eelistusele.

Ostja vormistaud tellimus loetakse pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole ja Müüja on asunud tellimust täitma.

KAUBA TAGASTAMINE
Ostjal on 14 päeva jooksul õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida. Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata) ja originaalpakendis.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga eposti aadressile myyk@iCosmetics.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Ostjal on õigus tellimus tühistada ka enne makse sooritamist. Sellest tuleb teavitada kirjutades myyk@iCosmetics.eu vastavasisulise avalduse.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu Müüja Ostjale tagasi ei maksa välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vastanud Ostja tellimusele. Ostja tagastab kauba nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kui tellitud kaup ei vasta tellimusele, siis vahetuse ja tagastuskulud kannab esimesel korral Müüja. Iga järgneva vahetuse korral kannab postikulud Ostja. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

MUUD TINGIMUSED
Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud). Müüja teeb sellises olukorras kõik võimaliku, et lahendada küsimus Ostjale nii kiiresti kui võimalik.

Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Ostja ja Müüja Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Ostjal kui Müüja õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: