• EE
  • RU
  • UUS DISCIPLINE

    ÜHENDAB JUUSTE TALITSEMISE

    Esimene tootesari igapäevaseks kasutamiseks, mis talitseb juukseid ilma raskustunnet tekitamata ning muudab juuste liikumise samal ajal voogavaks ja väljendusrikkaks. Kergendab soengu tegemist ning muudab juuksed siledaks, säravaks ja kauniks.

Kollektsioon Discipline

DISCIPLINE

Maskeratine 200ml

EAN: 3474636400218

Meeldiva kreemja tekstuuriga mask ümbritseb juuksed, et tagades neile vajalik hooldus. Pärast maski väljaloputamist on juuksed suurepäraselt pehmendatud ja taastatud ning seetõttu on neid väga kerge soengusse seada. Selle vahendi koostises on pinda siluvad polümeerid ja tärklis. Nende kahe koostisosa kombinatsioon ümbritseb juuksed kaitsva pealiskihiga ja annab ühtlasi juustele väljendusrikka tekstuuri nii, et juuksed muutuvad üllatavalt kauniks. Tänu toitvate lipiidide kõrgele kontsentratsioonile suudab mask kahjustatud juukseid sügavalt taastada. Suurem hulk pehmendavaid koostisosi muudab juuksed uskumatult nõtkeks.

KASUTAMINE
Kandke pestud rätikkuivadele juuste keskosale ja otstele. Masseerige sisse ning laske toimida 5 minutit. Loputage hoolikalt välja.

+ TK -
36.95 €
Toode on laos
Soovid olla kursis?  
 
 

Copyright 2019 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu