• EE
 • RU
 • RÉSISTANCE

  SÜGAV TUGEVDAMINE NÕRGESTATUD JUUSELE

  Tagab väliste ärritajate mõjul nõrgenenud juuksematerjali taastamise, taastades nii juuste elujõu ja terviklikkuse. Juuksed saavad tagasi oma ilu ja tervisliku välimuse.

 • KÉRASTASE

  OSTES 2 TOODET SAATE KINGITUSEKS MEELDIVA TOALÕHNASTAJA

  Oma kodu tõeliselt luksusliku atmosfääri loomiseks, mille imeline lõhn muudab kodus olemise veelgi mõnusamaks!

  IMELINE - TASUB PINGUTADA :)

Kollektsioon Résistance

RÉSISTANCE

Bain Architecte 250ml

EAN: 3474636397945

Šampoon kahjustatud ja väga karvastele juusteotstele. Taastav ja juuksepinda uuendav šampoon ülimalt nõrgenenud juustele. Juuksekiudu tugevdatakse seestpoolt väljapoole, mis järel juuksed muutuvad pehmeks ja kergeks.

KASUTAMINE
Igapäevaseks kasutamiseks kandke toode juustele laske 3 minutit toimida ning seejärel loputage hoolikalt.

+ TK -
19.95 €
Toode on laos

Samas kollektsioonis

Fibre Architecte 2x15ml

Fibre Architecte 2x15ml

Esimene topelttekstuuriga taastav seerum, milles on ühendatud kaks tekstuuri, et taastada tugeva välise erosiooni tõttu kahjustunud juukseotsad.

KASUTAMINE
Vajutage dosaatori keskosale 2-3 vajutust, mis annab piisava kasutuskoguse. Segage kaks tekstuuri enne pealekandmist kokku ning kasutage juuste keskosal ja otstel pärast föönitamist.

33.95 € laos Vaata toodet
Ciment Anti Usure 200ml

Ciment Anti Usure 200ml

Tugevdav ja juuksepinda taastav hooldus kahjustunud juuste keskosale ning otstele. Taastab nõrgenenud juuksekiu sisestruktuuri ja välise kaitsekihi.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele. Võtke veidi toodet peopessa ning kandke juuste keskosale ja otstele. Emulgeerige vähese veega ning loputage põhjalikult välja.

27.95 € laos Vaata toodet
Masque Architecte 200ml

Masque Architecte 200ml

Sügavtaastav mask väga kahjustunud habrastele lõhenevate otstega juustele. Juuksed muutuvad vastupidavamaks ja näevad tugevamad välja.

KASUTAMINE
Kandke väike kogus maski juuste keskosale ja otstesse. Masseerige toode sisse pöörates erilist tähelepanu kõige rohkem kahjustunud piirkondadele. Laske 5 minutit toimida ja loputage seejärel põhjalikult.

38.95 € laos Vaata toodet

Copyright 2018 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 35, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@icosmetics.eu