• EE
 • RU
 • RÉSISTANCE

  SÜGAV TUGEVDAMINE NÕRGESTATUD JUUSELE

  Tagab väliste ärritajate mõjul nõrgenenud juuksematerjali taastamise, taastades nii juuste elujõu ja terviklikkuse. Juuksed saavad tagasi oma ilu ja tervisliku välimuse.

 • KÉRASTASE

  OSTES 2 TOODET SAATE KINGITUSEKS MEELDIVA TOALÕHNASTAJA

  Oma kodu tõeliselt luksusliku atmosfääri loomiseks, mille imeline lõhn muudab kodus olemise veelgi mõnusamaks!

  IMELINE - TASUB PINGUTADA :)

Kollektsioon Résistance

THERAPISTE

Soin Therapiste 200ml

EAN: 3474636397976

Palsam, mis on loodud kasutamiseks enne juuste pesemist. Taastab väga kahjustunud õhukesi juukseid, muutmata neid raskeks. Väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele (erosiooniaste 3-4). Kaitseb juukseid pesemise ajal taastab ja pehmendab iga juuksekarva ning tagab kergustunde.

KASUTAMINE
Kasutage niisketes juustes hõõruge juuste keskossa ja otstesse. Laske 2-3 minutit toimida, emulgeerige ja loputage hoolikalt välja.

+ TK -
32.95 €
Toode on laos

Samas kollektsioonis

Masque Therapiste 200ml

Masque Therapiste 200ml

Eriliselt taastav mask paksudele juustele. Unikaalne võitaolise tekstuuriga mask, mis toimib juuksekarva kõige sügavamate kihtideni välja. Väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele (erosiooniaste 3-4). Mõeldud paksudele juustele. Juuksed saavad tagasi kaotatud jõu ja elastsuse.

KASUTAMINE
Kasutage pestud ja rätikkuivadele juustele. Hõõruge juuste keskossa ja otstesse seejärel laske 5 minutit toimida, emulgeerige ja loputage hoolikalt välja.

42.95 € laos Vaata toodet
Ciment Thermique 150ml

Ciment Thermique 150ml

Termoaktiveeruv taastav kreem nõrgenenud juustele. Tugevdatakse juuksekiudu seestpoolt ja juuksepind kaetakse üleni sileda vastupidava kaitsekihiga. Juuste tugevus, läige, elastsus ning pehmus taastatakse. Juuksed on siledamad ning neid on kergem viimistleda. Kultustoode föönitamise ettevalmistamiseks.

KASUTAMINE
Kandke toodet rätikkuivadele juustele. Võtke Ciment Thermique veidi peopessa ning kandke ühtlaselt juuste keskosale ja otstele. Viimistlege juuksed fööniga nagu tavaliselt.

27.95 € laos Vaata toodet
Bain Thérapiste 250ml

Bain Thérapiste 250ml

Palsamit sisaldav vann juuste omaduste parandamiseks. Unikaalse geelitaolise struktuuriga, mis taastab juukseid pesemise ajal. Väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele (erosiooniaste 3-4). Sobib õhukestele ja keskmise paksusega ning paksudele juustele.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele emulgeerige ja masseerige sisse ning loputage välja.

22.95 € laos Vaata toodet
Sérum Therapiste 2x15ml

Sérum Therapiste 2x15ml

Topelttoimega seerum nii õhukestele, kui ka paksudele juustele. Taastab juukseotsi väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele. Kaitseb juukseid kuumuse kahjuliku mõju eest (kuni 230 °C). Kohene taastamine, tugevdamine ja pinna silendamine. Lühendab kuivatamiseks vajalikku aega kaks korda. Sulgeb juukseotsad.

KASUTAMINE
Kasutage pestud ja rätikkuivadele juustele. Hõõruge juuste keskossa ja otstesse. Võib kasutada niisketes juustes enne soengu tegemist või kuivades juustes soengu tegemise lõpus. Ärge loputage tehke föönisoeng.

39.95 € laos Vaata toodet

Copyright 2018 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 35, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@icosmetics.eu