• EE
  • RU
  • TRICODERM

    PATENDEERITUD VALEMITEGA JUUKSEHOOLDUSTOODETE SARI

    Sarja üks loojatest on Biotehnoloog ja doktor Sebastiano Zappala. Trihholoogiavaldkonnas on ta tegutsenud juba üle 30 aasta ning
    Dr. Zappala on saavutanud diagnooside ja ravi soovitustega väga häid tulemusi, koguni 95% juhtudest on edukad.

Ravihooldustooted Tricoderm

Bain Aprés Color 250ml

Bain Aprés Color 250ml

Kaitsev šampoon värvitud juustele. Kaitseb UV-kiirte, soolase vee ja kloorivee kuivatava toime eest. Niisutab juukseid muudab need pehmeks ja läikivaks. Värvitud juuksed jäävad ilusateks ja läikivateks.

KASUTAMINE
Niisutage juukseid ning maseerige toode õrnalt peanahka ja juustesse. Loputage välja ja korrake vajadusel.

19.95 € laos Vaata toodet
Masque UV Defense 200ml

Masque UV Defense 200ml

Päevitusjärgne taastav mask värvitud juustele, mis kaitseb fotolagunemise eest. Juuksekiu tugevdamine triibutatud juuste rõhutamine ning värvitud juuste kaitsmine.

KASUTAMINE
Kanda 1-2 kreeka pähkli suurust tootepalli pestud ja rätikkuivatatud juustesse. Masseerida õrnalt juustesse ja juukseotstesse pöörates erilist tähelepanu tundlikumatele juuksepiirkondadele. Lasta toimida 5 minutit ning seejärel hoolikalt välja loputada.

38.95 € laos Vaata toodet
Lait Richesse 200ml

Lait Richesse 200ml

Esimene igapäevane hooldus päikese poolt kahjustatud juustele. Muudab juuksed pehmeks ja tugevdab läiget. Taastav hooldus tundlikele kergelt kahjustunud juustele igapäevaseks kasutamiseks.

KASUTAMINE
Kandke Lait Richesse pärast Bain Aprés Soleili šampooni kasutamist rätikkuivadele juustele. Masseerige toode sisse kogu juuksepikkuses ja loputage põhjalikult.

19.95 € laos Vaata toodet
CC Creme 150ml

CC Creme 150ml

Kolmekordse toimega juuste kaitsekreem.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele nii enne, kui ka pärast päikese käes viibimist. Ei loputata.

28.95 € laos Vaata toodet
Voile Protecteur 125ml

Voile Protecteur 125ml

Hooldus fotolagunemise vastu värvitud ja kergelt tundlikele juustele. Muudab juuksed pehmeks, siledaks, siidiseks ja tugevdab juuste loomulikku läiget. Tõstab esile juuste ilu muutmata neid rasvaseks.

KASUTAMINE
Pihustage ühtlaselt märgadele või kuivadele juustele enne ja pärast päikese käes viibimist.

27.95 € laos Vaata toodet

Copyright 2018 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 35, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@icosmetics.eu