• EE
  • RU
  • EN

Taasta hea enesetunne füsioterapeudi käe all - professionaalne klassikaline massaaž, spordi- ja süvakoemassaaž ja pehmekoeteraapia.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

MARY COHR SPA AROMATIQUE SALENDAV KEHAHOOLITSUS
Hooldus on mõeldud neile, kes soovivad salendada figuuri ja vähendada tselluliiti. Salendav kehahooldus aktiveerib rasvakogumike põletamist, aktiveerib vere- ja lümfiringet. Taastub naha terve väljanägemine. Kehahoolitsus algab lõõgastava tervitusmassaažiga, millele järgneb kehakoorimine ensümaatilise sidruni, ingveri ja papaia kehakoorijaga, et taastuks naha hingamine ja vastuvõtlikkus aktiivainetele. Seejärel toimub tselluliidivastane kogu keha massaaž, mis soodustab jääkainete eemaldumist ja rasvrakkude lagundamist. Lõpetuseks kantakse kehale salendav kofeiini sisaldav elastomask, mis aitab lagundada rasvarakke.
Kestvus 60 min. 50€

SPA MASSAAŽ
Pinged, kiire ja ebaõige elurütm, stress - need on kaasaegse inimese pidevad kaaslased, mis viivad organismi vastupanuvõime ja immuunsussüsteemi languseni. SPA massaaž on sel juhul just väga sobiv ja efektiivne protseduur. See suudab taastada lihaste toonust, aktiveerida üldisi protsesse ja vereringet. SPA massaaž tagab organismi üldise paranemise just tänu kiirenenud jääkainetest ja laguproduktidest vabanemisele.
Kestvus 60 min. 50€

KLASSIKALINE MASSAAŽ
Klassikaline massaaž on tavaliselt õliga tehtav massaaž, mille olulisim toime avaldub tugi- ja liikumissüsteemi korrastamisel. See on tuntud kui rootsi massaaž, kuid enamasti tehakse seda nii Rootsi, Soome kui muude koolkondade seguna. Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual ja reeglina õliga. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele on klassikalise massaaži puhul võimalik teha massaaži kogu kehale või siis keskenduda vaid problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, õlad, käed, jalad jne).
Kestvus 60 min. 42€

ENERGEETILINE MASSAAŽ
Sobib hästi ülepinge, väsimuse, kurnatuse, depressiooni, unetuse, närvilisuse, vererõhuprobleemide, arütmia korral. Massaaži toimel tasakaalustustatakse energia ja vere liikumine kehas, jääkained hakkavad kiirelt liikuma ja väljuma. Massaaž sobib igas eas inimestele.
Kestvus 60 min. 45€

SPORDIMASSAAŽ
Spordimassaaž on sporditreeningu süsteemi koostisosa ja seda rakendatakse spordiga tegeleja füüsilise täiustamise eesmärgil. Spordimassaaži puhul on tähtis lihas-liiges süsteemi funktsionaalsuse tõstmine optimaalsele tasemele. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, millised tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
Kestvus 30 min. 32€

LÕÕGASTAV PEA- JA JUUSTEMASSAAŽ
Lõõgastav hooldus sisaldab turja, dekoltee, kaela, pea- ja juustemassaaži. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset juukseid ja peanahka toitvat õli. Massaaž aktiveerib peanaha vereringlust, leevendab stressi ja aitab unetuse korral! Protseduuri toime: +parandab verevarustust, +leevendab tekkinud pingeid peanahas, +stimuleerib ajutööd, +rahustab kesknärvisüsteemi, +massaažikuur 10-12 korda aktiveerib juuste kasvamist.
Kestvus 30 min. 25€

SELJAMASSAAŽ
Seljamassaaž on klassikalisel massaažil baseeruv kiire ja efektiivne massaaž, mis ergutab vere- ja lümfiringet, leevendab lihasvalusid ja pingeid. Eesmärk on parandada kudede hapnikuga varustamist, et kiirendada ainevahetust ja korrigeerida lihastoonust. Seljamassaaž annab leevendust seljavalude vaevuste korral. Lisaks aitab massaaž parandada naha üldist seisundit ja elastsust. Kindlasti sobiv valik istuva tööga või sundasendis töötavale inimesele. Protseduuri tugevus ja intensiivsus vastavalt kliendi soovile ning piirkonna näidustustele. Tulemuste saavutamiseks on antud massaaži soovitav võtta kuuridena 6 - 10 korda, taseme hoidmiseks tuleks jätkata massaažiga 1x nädalas.
Kestvus 30 min. 25€

ÕLAVÖÖTME MASSAAŽ
Massaaž lõõgastab ja leevendab lihaspingeid, parandab verevarustust ja keskendumisvõimet. Masseeritakse õlavöödet, kaela ja käsi. Turja ja õlavöötme massaaž on kohane istuva eluviisiga inimesele - annab abi laua ja arvuti taga istuvast sundasendsist.
Kestvus 30 min. 25€

VÄSINUD JALGADE HOOLDUS
Hoolitsus väsinud, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele turses jalgadele. Parandab vereringet, vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse ja annab neile imeliselt kerge tunde. Tagab kohese ja pikaajalise efekti.
Kestvus 30 min. 25€

Soovid olla kursis?
 

Copyright® 2016 - 2020 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: tallinn@trihholoogiakeskus.ee
Sügis-talve ajal töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

Jälgi meid:
Aitäh: