• EE
  • RU
  • UUS DISCIPLINE

    ÜHENDAB JUUSTE TALITSEMISE

    Esimene tootesari igapäevaseks kasutamiseks, mis talitseb juukseid ilma raskustunnet tekitamata ning muudab juuste liikumise samal ajal voogavaks ja väljendusrikkaks. Kergendab soengu tegemist ning muudab juuksed siledaks, säravaks ja kauniks.

Kollektsioon Discipline

Õhukestele ja normaalsetele juustele, mis on tõrksad ja veidi tundlikud.

Bain Oléo-Relax 250ml

Bain Oléo-Relax 250ml

Silendav vann kuivadele ja tõrksatele juustele. Juuksed on seejärel siledad, pehmed ning elastsed ja neid on lihtsam viimistleda edasiseks hoolduseks.

KASUTAMINE
Tehke juuksed põhjalikult märjaks ning kandke juustele Bain Oléo Relax. Masseerige šampoon kätega peanahale ja juustele. Masseerige, emulgeerige ning loputage põhjalikult. Kandke šampoon uuesti õrnalt masseerides juustele ning jätke mõneks minutiks toimima. Ajage šampoon vahtu lisades veidi vett ning emulgeerige õrnalt enne juuste põhjalikku loputamist.

21.95 € laos Vaata toodet
Masque Oléo-Relax 200ml

Masque Oléo-Relax 200ml

Juuksemask kuivadele kahustele ja allumatutele juustele. Intensiivselt toitev koostis muudab juuksed pehmemaks, jättes need siledaks ja käsitletavaks. Juuksekarva siledus lihtsustab viimistlemist. 

KASUTAMINE
Kandke rätikkuivadele juustele 1-2 pähklisuurust kogust maski. Jätke toimima 5-10 minutiks oleneb juuste kuivusastmest. Lisage emulgeerimiseks veidi vett ja loputage põhjalikult ning viimistlege nagu tavaliselt.

41.95 € laos Vaata toodet
Oleo-Relax Oil 100ml

Oleo-Relax Oil 100ml

Kauakestva mõjuga sirgestusvahend kuivadele allumatutele juustele. Siluv seerum ennetab kahusust, siledust, pehmust ja käsitletavust. Kontrollitud kohevus sobib õhukestele ja keskmise paksusega kahustele juustele.

KASUTAMINE
1-2 doosi ajada peopesas laiali ning masseerida niisketele juustele. Mitte loputada.

34.95 € laos Vaata toodet
HomeLab Discipline 4x6ml

HomeLab Discipline 4x6ml

Booster Discipline hooldusvahend tõrksatele juustele. Juuksehooldus programm kohese efekti saavutamiseks, mis aitab juukseid kohe ümber kujundada. Kontsentraat iganädalaseks kasutamiseks koos lisavahendiga tagab juustele kolm korda intensiivsema toitmise.

KASUTAMINE
1. Võtke kontsentraadi pudelilt kork ära.
2. Hoidke lisavahendi pudelit ja murdke ots ära.
3. Valage lisavahend kontsentraadi pudelisse.
4. Keerake vahendi pihustamiseks mõeldud otsik kontsentraadi pudeli külge ja loksutage, et saavutada ühtlane segu. Kandke vahend kohe pärast kokkusegamist juustele.
5. Pihustage kogu pudeli sisu 10cm kauguselt pestud rätikkuivadele juustele. Masseerige juustesse llma toimeajata ning seejärel loputage hoolikalt välja. Kandke vahend juustele kohe pärast kokkusegamist.

TÄHELEPANU
1. Ärge kasutage lisavahendit ega kontsentraati eraldi.
2. Ärge säilitage toodet pärast kokkusegamist.
3. Pärast kasutamist loputage otsik.
4. Kui toode satub silma, loputage silmi kohe hoolikalt veega.

59.95 € laos Vaata toodet
Bain Fluidealiste 250ml

Bain Fluidealiste 250ml

Vann juuste silumiseks ja neile väljendusrikka liikuvuse andmiseks. Voogav liikumine - Sära - Kahususeks muutumise ennetamine.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele. Masseerige toode sisse ja laske 2-3 minutit toimida ning seejärel loputage.

20.95 € laos Vaata toodet
Bain No Sulfates 250ml

Bain No Sulfates 250ml

Sulfaadivaba uut tüüpi juuksevann, mis tekitab rikkaliku vahu. See on midagi enamat, kui vaid šampoon - see vann suudab leebelt juukseid puhastada tagades vajaliku hooldustaseme, kuid ei muuda juukseid raskeks. Juuste hooldamise kolm kõige olulisemat koostisosa - katioonsed polümeerid, pinda siluvad aktiivsed koostisosad ja Research Ceramide.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele. Masseerige toode sisse ja laske 2-3 minutit toimida ning seejärel loputage.

21.95 € laos Vaata toodet
Curl Ideal 400ml

Curl Ideal 400ml

Sulfaadi- ja silikoonivaba puhastav shampoon palsam tõrksatele lokkis juustele. Puhastab õrnalt juukseid, tõstes esile lokkide kuju ja liikuvust. Meeldiva kreemja tekstuuriga katab iga üksiku juuksekarva kaitsva kihiga, kindlustades siidiselt siledad ja pehmed lokid.

KASUTAMINE
Kandke märgadele juustele 4-7 pumbatäit, masseerige peanahka ja juukseid, lisage veidi vett juuste keskosale ja otstele. Laske mõjuda 3-5 minutit. Loputage hoolikalt välja.

25.95 € laos Vaata toodet
Fondant Discipline 200ml

Fondant Discipline 200ml

Hooldusvahend juuste silumiseks ja neile väljendusrikka liikuvuse andmiseks. Voogav liikumine - Sära - Kahususeks muutumise ennetamine.


KASUTAMINE
Kandke pestud ja rätikkuivatatud juustesse. Laske toimida 1-2 minutit. Loputage hoolikalt välja.

 

27.95 € laos Vaata toodet
Maskeratine 200ml

Maskeratine 200ml

Meeldiva kreemja tekstuuriga mask ümbritseb juuksed, et tagades neile vajalik hooldus. Pärast maski väljaloputamist on juuksed suurepäraselt pehmendatud ja taastatud ning seetõttu on neid väga kerge soengusse seada. Selle vahendi koostises on pinda siluvad polümeerid ja tärklis. Nende kahe koostisosa kombinatsioon ümbritseb juuksed kaitsva pealiskihiga ja annab ühtlasi juustele väljendusrikka tekstuuri nii, et juuksed muutuvad üllatavalt kauniks. Tänu toitvate lipiidide kõrgele kontsentratsioonile suudab mask kahjustatud juukseid sügavalt taastada. Suurem hulk pehmendavaid koostisosi muudab juuksed uskumatult nõtkeks.

KASUTAMINE
Kandke pestud rätikkuivadele juuste keskosale ja otstele. Masseerige sisse ning laske toimida 5 minutit. Loputage hoolikalt välja.

36.95 € laos Vaata toodet
Masque Curl Ideal 200ml

Masque Curl Ideal 200ml

Mask tõrksatele lokkis juustele tõstab esile kuju ja liikumist ning hoiab juuste kohevust kontrolli all. Koostises sisalduv Pro-Keratin kompleks silub juuksepinda ja parandab juuste elastust ning taastab elujõu. Hüdrolüüsitud elastiin annab juuksestruktuurile elastust ning tugevdab juuksekarva selle paindumiskohast.

KASUTAMINE
Kandke pestud rätikkuivadele juuste keskosale ja otstele. Masseerige sisse ning laske toimida 5 minutit. Loputage hoolikalt välja.

36.95 € laos Vaata toodet
Keratine Thermique 150ml

Keratine Thermique 150ml

Kõrvaldab juuste kahuseks muutumise ja kaitseb fööni kahjuliku mõju eest. Thermo Seal Glazing silub juukseid, annab neile sära ja kergendab soengu tegemist. Tagab tõhusa kaitse fööni kuumuse kahjuliku mõju eest. Niiskust hülgav ning Anti Frizz toime!

KASUTAMINE
Kandke 1-2 tilka toodet rätikkuivadele juustele ning masseerige. Erilist tähelepanu pöörata juukseotstele. Seejärel vormige fööniga soeng. Kuumakaitse fööni tasandil.

27.95 € laos Vaata toodet
Curl Creme 150ml

Curl Creme 150ml

Siluv kreem tõrksatele lokkis juustele, mis tõstab esile kokkide kontuure. Silub juukseid ja suurendab nende elastsust ning ennetab juuste kahuseks muutumist. Kreem on rikastatud ksüloosiga, mis kaitseb juukseid soengu tegemise ajal kuumuse eest. Hüdrolüüsitud elastiin annab juuksestruktuurile elastust ning tugevdab juuksekarva selle paindumiskohast. Lokid jäävad kauni kujuga siidiselt siledad ja imeliselt säravad.

KASUTAMINE
Kandke lokikreem ühtlaselt rätikukuivadele juuste keskosale ja otstele ning viimistlege soovitud soeng. Võib kanda ka kuivadele juustele, et lokkide kaunis kuju taastamiseks. Ära loputa.

28.95 € laos Vaata toodet
Fluidissime Spray 150ml

Fluidissime Spray 150ml

Pihustatav vahend juuste kahususe täielikuks ennetamiseks. Kaitse kuumuse eest, silumine ja väljendusrikas liikuvus. Sobib igat tüüpi tõrksatele juustele. Juuste kahususe ennetamine 72 tunni jooksul.

PROGRAMM DISCIPLINE
Vann + Loputatav hooldustoode + Fluidissime./p>

KASUTAMINE
Enne kasutamist loksutage. Pihustage pestud ja rätikkuivadele juustele. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

35.95 € laos Vaata toodet
Mousse Curl Ideal 150ml

Mousse Curl Ideal 150ml

Vaht tõrksatele lokkis juustele, mis tõstab esile lokkide kuju ja ennetab juuste kahuseks muutumist säilitades puudutamisel meeldiva tekstuuri.

KASUTAMINE
Enne kasutamist loksutage. Pihustage vaht pestud ja rätikkuivadele juuste juurtepiirkonda. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Ära loputa.

25.95 € laos Vaata toodet

Copyright 2019 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu