• EE
 • RU

Peanaha ja juuste mesoteraapia

Üks efektiivsemaid ravimeetodeid juuste väljalangemise, katkevuse, kuivuse ja lõhenenud otste korral.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Trihholoog valib spetsiaalsed preparaadid, mis stimuleerivad naha ja juuksesibula vereringet, samuti vitamiine, mikroelemente, aminohappeid ja teisi koostisosi. Reeglina õnnestub valida iga juuksetüübi jaoks võimendatud toitekompleks.

Juuste mesoteraapia tagab igale patsiendile individuaalse lähenemise ja preparaatide valiku lähtuvalt lahendatavatest probleemidest.

Tulemusena normaliseerub juuksekasv, paraneb nende struktuur ja väljanägemine, samuti normaliseerub rasueritus, kõõm aga kaob jäljetult. Juuste mesoteraapia eristub kauakestva efekti poolest ning sageli aitab toime tulla selliste keerukate probleemidega nagu kiilanemine ning peatab isegi hallide juuste tekke.

HAIR PLUS REVITALIZING
Efektiivne kokteil juuksekasvu kiirendamiseks ja alopeetsiaprobleemide lahendamiseks.

PÕHIKOMPONENDID

 • Fosfatiidhape 1% - kiirendab rakustruktuuride kasvu ja kiiret suurenemist, stimuleerib karvasibula rakkude kasvu ja tugevdab neid, stimuleerib juuste juurdekasvu eelnevalt raseeritud piirkonnas 63%
 • SOD (superoksiid dismutaas) 1% - SOD füsioloogilist funktsiooni seostatakse rakkude kaitsmisega vabadest radikaalidest tingitud kahjustuste eest ning põletikuliste reaktsioonide kõrvaldamisega tänu hapniku metaboliitide kahjutuks muutmisele. Juuste keratiinistruktuuride terviklikkuse säilitamine tänu keratiini oksüdeerumisprotsesside inhibeerimisele.
 • Vasepeptiid - inhibeerib 5-alfa reduktaasi, mille tagajärjel blokeerub juuste väljalangemise patogeneetiline mehhanism androgeense kiilaspäisuse korral.
 • Riboflaviin 2% vitamiin - looduses on levinud taimsetes ja loomset päritolu toiduainetes. Osaleb fermentatiivsetes süsteemides, koe oksüdeerumis- ja taastumisprotsessides ning kasvuprotsessides.

NÄIDUSTUSED

 • Meeste- ja naistetüüpi androgeenne alopeetsia algstaadiumis.
 • Juuste väljalangemine raseduse ja rinnaga toitmise perioodil.
 • Stressist tingitud alopeetsia.
 • Menopausiga kaasnev alopeetsia.
 • Alimentaarne alopeetsia.
 • Koldeline alopeetsia.
 • Karvasibulate seisund pärast kemoteraapiat.

Esimesed positiivsed muutused on märgatavad pärast teist kolmandat seanssi, kuid püsiva tulemuse saavutamiseks tuleb protseduuri korrata vähemalt 4-5 (sagedamini 8-10 korda) nädalase intervalliga.

Efekt püsib umbes 6 kuud ning seda saab pikendada kahel moel - kas läbida korduv kuur või teha regulaarselt toetavaid protseduure (1-2 korda kuus).

HIND 55€

OSOONITERAAPIA

Osooniteraapia ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Enamus peanaha probleeme, nagu näiteks kõõm, sügelus, dermatiit on otseselt põhjustatud peanaha halvast vereringest ja rohketest bakteritest. Osooni ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

FÜSIOLOOGILINE TOIME
Kui protseduur on tehtud elektroodiga, siis ravitaval piirkonnal on märgata punetust. Üldine toime, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toiteainete kättesaadavust. Lisaks veel ka rakkude hapnikuomandamine paraneb, mis aitab mustusel ja mürgilistel ainetel organismist kergemini väljuda. See on aluseks kõikidele ravimeetoditele, millega tahetakse saavutada noorele nahale omane värskus ja elastsus.

Kui elektroodi kasutatakse väikesel võimsusel ja see on kokkupuutes ravitava piirkonnaga, on selle toime rahustav. Kui aga elektroodi võimsust suurendada ja hoida seda ravitava piirkonna lähedal, mitte aga vastas, kuid samas selliselt, et on tunda väikest sädet, siis on selle toime stimuleeriv. Stimuleeriva toime tugevus sõltub võimsusest, mida rakendatakse elektroodile. Kõrgsagedus elektrolainetel on ka teine teraapiline mõju; osooni tekkimine. See desinfitseerib nahka ja hävitab bakterid ka kõige sügavamalt naha pooridest.

Võimalik on valida kahe erineva hoolduse vahel!

OSOONIKAMMIMINE (15-20€ kord)
Enne hooldusele tulekut pesta pea puhtaks (võib ka eelneval päeval). Hooldus on lõõgastava ja rahustava toimega.

 • Turjapiirkonna massaaž.
 • Osoonikammimine 10-15 min.
 • Raviampull.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab keskmiselt 30 minutit. Ravi on soovitav teha kuurina, miinimum 6 korda ja vähemalt 1 kord nädalas.

OSOONITERAAPIA KOOS RAVIHOOLDUSEGA (30-35€ kord)
Osooniteraapiale tulles võib pea olla pesemata. Hooldus on mõnus ja lõõgastav.

 • Sügavpuhastust peanahale.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Raviampull + osoonikamm.
 • Peamassaaži.

Protseduur kestab 1 tund. Hooldust võib teha ka üksikult, kuid parima tulemuse saamiseks on soovitav vähemalt 6 korraline kuur.

TÄHELEPANU! Osooniteraapiat ei soovitata südameklapi rikkega inimestele kellel on paigaldatud tehisklapp, sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnet lainetel.

DETOX HOOLDUS PEANAHALE- JA JUUSTELE

Detox hooldus puhastab peanaha õrnalt ning eemaldab mustuse ja ketenduse. Lisaks aitab see reguleerida rasunäärmete tööd, mis tähendab seda, et ka väga kiiresti mustaks muutuvad juuksed säilivad kauem aega puhaste ja kohevatena. Väheneb juuste väljalangemine ning lisaks jäävad juuksed pehmed ja on kergesti kammitavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Detox hoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks. Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski. Peale Detox hooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

DETOX HOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 25€
Pikkadele juustele 30€

Tulemus on koheselt nähtav!

SPA SÜGAVPUHASTAV RAVIHOOLDUS

Lõõgastav hooldus, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk ja juuksed mustusest ja toodete jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas nahk hingab ja näed erinevust ka oma silmaga.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Ravihoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks.

Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski.

Trihholoog leiab just Sinu peanaha ja juuksetüübiga sobivad tooted. Peale ravihooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

RAVIHOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Ravihooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 25€
Pikkadele juustele 30€

Tulemus on enamasti koheselt nähtav!

LASERRAVI PEANAHALE

Esmane eesmärk on aidata androgeense alopeetsia käes kannatavaid inimesi. Ainus FDA (US Food and Drug Administration) poolt aktsepteeritud laserkamm maailmas, mis on kliiniliselt testitud.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

LaserComb® tehnoloogia on Austraalias Sidneys läbi viidud rohkem kui 20 aastase teadus- ja arendustöö tulemus. Esmane eesmärk on aidata androgeense alopeetsia käes kannatavaid inimesi. Ainus FDA (US Food and Drug Administration) poolt aktsepteeritud laserkamm maailmas. Kliiniliselt testitud.

Ravi viiakse läbi 2-3 korda nädalas, mitte järjestikulistel päevadel 15 minutiliste seanssidena.

MILLE VASTU AITAB

 • Androgeenne alopeetsia ehk meestüüpi juuksekadu, juuste väljalangemine, kiilanemine.
 • Kiilaspäisus, koldeline kiilaspäisus.

HOOLDUSE JÄRGSELT

 • Juuksekiud paksenevad.
 • Juukse loomulik värv tumeneb, st vähem halli.
 • Juuksed muutuvad tugevamaks, ei murdu.
 • Paraneb juuste hooldamine ja läige.
 • Paraneb juuste tervislik seisund.
 • Vähem kõõma, ärritust ja peanaha sügelust.

STATISTIKA
1 - 8 NÄDAL
ravi varajases staadiumis juuksed muutuvad elavamaks, tervemaks ja kergemini hooldatavamaks. Paraneb läige, peanaha sügelus väheneb, juuste väljalangemine peatub. On näha juuksesibula reaktsiooni laseri valgusenergiale.
8 - 12 NÄDAL 45% kasutajatest märkab silmnähtavat juuksekasvu. Peanahast võib välja turritada väike karvaotsake. Olemasolevad juuksed paksenevad. Lisandub veelgi läiget.
12 - 20 NÄDAL 45% kasutajatest märkavad absoluutset kasulikku tegevust.

TEENUSE HIND
Laserravi lühikene (25 min.) 15-20€
Laserravi + ravihooldus (60 min.) 30-35€

TÄHELEPANU! Soovitav on ravikuuri teha 2 korda nädalas, kestvusega 20 nädalat. Ravikuuri ajal ravi peatades või lõpetades tulemus regresseerub!

VAAKUM LÜMFIMASSAAŽ

Vaakum lümfimassaaž on eriti tõhus hooldus juuste väljalangemise probleemi korral. Puhastades ja aktiveerides efektiivselt vereringet, saab juuksesibul paremini kätte toitaineid ja hapnikku, mis on aluseks juuste normaalse kasvu puhul.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

See protseduur aitab eemaldada jääkaineid ja mustust peanahalt ja puhastada juuksekraatrid vanast rasvast. Puhastades ja aktiveerides efektiivselt vereringet, saab juuksesibul paremini kätte toitaineid ja hapnikku, mis on aluseks juuste normaalse kasvu puhul.

Ühendades lümfi vaakummassaaži ravitoodetega on võimalik jagu saada ka kõige raskemate juuste väljalangemis juhtumite korral. Hooldus on väga meeldiv ja lõõgastav ja kestab keskmiselt 1,5 tundi.

MIS ON VAAKUM LÜMFIMASSAAŽ ???

 • Ainulaadne hooldus Eestis, mis aitab tõhusalt juuste väljalangemise puhul.
 • Stimuleerib lümfide voolu, mille tõttu saab juuksesibul kätte paremini toiteaineid.
 • Eriti tõhus haigusliku juuste väljalangemise korral, nagu näiteks koldeline alopeetsia.

PROTSEDUUR SISALDAB

 • Vaakum-lümfi massaaži.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Raviampulli peanahale.
 • Lõõgastavat peamassaaži.

HIND 39€

TÄHELEPANU! Parima tulemuse saamiseks on tarvis vähemalt kuus hooldust võimalikult tiheda intervalliga 1-2 korda nädalas.

LÕÕGASTAV PEA- JA JUUSTEMASSAAŽ

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Lõõgastav hooldus sisaldab turja, dekoltee, kaela, pea- ja juustemassaaži. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset juukseid ja peanahka toitvat õli. Massaaž aktiveerib peanaha vereringlust, leevendab stressi ja aitab unetuse korral! Protseduuri toime: +parandab verevarustust, +leevendab tekkinud pingeid peanahas, +stimuleerib ajutööd, +rahustab kesknärvisüsteemi, +massaažikuur 10-12 korda aktiveerib juuste kasvamist.
Kestvus 30 min. 25€

Soovid olla kursis?  
 
 

Copyright 2019 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu