• EE
  • RU
  • EN

Kes me oleme

Iga klient on meile oluline Seda sõnumit kannavad endas kõik meie inimesed. Proovime jõuda iga Sinu soovi ja mureni, et Teid paremini mõista ja teenindada. Oleme koolitatud tublid ja kohusetundlikud oma töös ning tegemistes, seda on märganud nii meie toredad kliendid, kui koostööpartnerid. Soovime olla alati oma valdkonna parimad, et iga külastusega on klient rahul ja uhke tulemuse üle!

You&Me Shop Salon esindussalong on tavapäratu rahu ja vaikust ning mõnusat meeleolu pakkuv hubane Tallinna kesklinna salong. Kõiki kliente kohtleme lugupidamisega ja austusega ning pakume Teile alati head teenindust! Meie kaupluses kohapeal ja epoes on eeskujulik valik professionaalseid kõrgtasemeliste koostisosade poolest unikaalseid tooteid maailmas väga tunnustatud tootjatelt, mida kasutame igapäevatöös salongis. Originaalsus ja kvaliteet on kõikidele meilt ostetud toodetele 101% garanteeritud!

Trihholoogiasalong Tallinn on koht, kus kogenud trihholoog teeb peanaha ja juusteuuringuid. Aitab kliendil leida parimad tooted peanaha hoolduseks ja annab nõu igapäevase juustehoolduse osas. Kui Sind vaevab peanahaga seotud mure või ei ole rahul oma juustega, siis küsi kindlasti meie trihholoogilt personaalset nõu... Me hoolitseme Sinu juuste ja peanaha eest!

iCosmetics.eu
Meil on heameel, et kliendid on iCosmetics.eu turvalise ning usaldusväärse veebikeskkonna omaks võtnud ja naudivad igapäevaseid sisseoste tehes kiiret, mugavat ja toimivat e-kaubandust. Kõik päeva tellimused postitame õhtul 18:00 ja meil on 100% rahulolevad kliendid... AITÄH TEILE KÕIGILE!

Salon Expert Salong

Oleme uhked! Salon Experts staatus antakse L'Oréal Professionnel partnersalongidele, kes pakuvad eriti kõrgetasemelist professionaalset teenust.

Kérastase Certificate

Mystery Shopper 2021 tulemustel 93% oleme Baltikumis II kohal ja kogu Euroopas auväärsel III kohal. Teeb rõõmsaks, kui Meie tegemisi hinnatakse nii kõrgelt! AITÄH :))

Color Expert Certificate

Me teame, et väärite korrektset ja professionaalset juuste värvimis teenust. L'Oréal Professionnel pakub partnersalongidele erinevaid koolitusvõimalusi.

Mida meie kliendid arvavad?

TRIINU HALLISTE
Inimesed teevad seal oma tööd südamega ning tahtest päriselt aidata. Nii sõbralik ja tore personal, kes keskendub personaalselt just sulle ja Sinu vajadustele. Mitte miski ei ole oletuslik, vaid faktipõhine tänu moodsale aparatuurile. Kõik see võimaldabki pakkuda just konkreetsele kliendile vajalikke protseduure ning koduseks järelhoolduseks mõeldud vahendeid. Meeldib, et väga palju protseduure ning hooldusi saab ühest kohast! Uus aeg on juba kirjas ning ootan põnevusega järgmist külastust. Koht, kus saab tõeliselt lõõgastuda!

KÄROLIN SCHICKSAL
Olen rohkemgi kui rahul. Väga meeldiv teenindus ning olen iga kord tulemustega vägagi rahul. Mulle meeldib ka asjaolu, et kogu aeg kui külastan Teid, saan alati targemaks. Selgitatakse, antakse uut infot, suunatakse, soovitatakse, jagatakse häid nippe, viiakse asjadega kurssi. Ülisuper koht! Tulen alati meeleldi tagasi.

DZHULETTA
Ilus, rahulik koht. Inga on suurepärane juuksur, kes läheneb juukselõikamisele, soengule ja juuste värvimisele alati professionaalselt. Selles salongis saab osta erinevaid tooteid peanaha ja juuste hooldamiseks, taastamiseks. Maksta saab nii pangakaardiga, kui sularahas. Tänan.

KARIN - LII KÕLLO
Väga sõbralik teenindus. Põhjalikult seletatakse, mida tehakse ja milleks on hea. Olen väga rahul teeninduse ja kõige muuga. Kindlasti jääb see minu lemmik kohaks!

VALENTINA PUŠMINA
Suured tänud! Väga meeldiv ja kiire tellimuse täitmine. Pakk on käes nagu ikka ka väiksed kingitused kaasa pantud :)) Super hea teenindamine, kindlasti tellin veel!

Kõike head!
Valentina

LIIS LISTRÖM
Väga tore personal, abivalmid ja sõbralikud. Olen kindel, et kõik kellel on peanaha probleemid või tahaks lihtsalt turgutust, peaksid sammud Tartu mnt-le suunama!

AVE PAALBERG
Suurepärane personaalne lähenemine. Peanaha ja juukseprobleemid saavad kindlasti lahenduse. Väga meeldiv teenindus. Soovitan kindlasti!

BRITTA TAMVERK
Parim personaalne ja põhjalik lähenemine, mitte ainult juuste osas vaid kõikide juukseid mõjutavate faktorite osas!


Aitäh kõigile, et olete meiega... Kui soovid, et ka sinu juuksed oleksid hooldatud, kaunid ja terved siis ootame Sind!

Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: