• EE
 • RU
 • EN
 • TRIHHOLOOGIASALONG TALLINN

  Sa väärid parimat - Ilusad ja terved juuksed juurtest otsteni!

 • TULE UURINGULE

  JUUKSED LANGEVAD VÄLJA? HÕREDAD? EI TAHA KASVADA?

  Kui Sind vaevab peanahaga seotud mure või langevad juuksed välja, siis küsi julgelt nõu meie trihholoogidelt! Trihholoogias on diagnostika eesmärgiks uurida juustega kaetud peanaha seisundit ning selgitada välja kõõma, kiilanemise, seborröa, juuste väljalangemise, peanaha sügeluse, juukse struktuuri muutuste ja teiste häirete põhjused.

Trihholoogiasalong Tallinn

Kasutame kaasaegset tehnikat - Oleme koolitatud ja abivalmid - Igale murele on lahendus - Me teame mida vajad

Meie käest on tänaseks päevaks abi saanud enam kui 10,000+ inimest, kellel on olnud erinevad peanaha- ja juustega seotud probleemid ning mured. Pakume oma klientidele erinevaid teenuseid, mis aitavad peatada juuste väljalangemist ning soodustada uute juuste taaskasvamist. Puhastame Sinu penaha- ja juuksed mustusest ning erinevatest juuksehooldustoodete jääkidest Detox hooldusega, et ennetada erinevaid tulevasi suuri proobleeme. Esmane TASUTA konsultatsioon lühikese diagnostikaga on Sinu esimene samm trihholoogi juurde, kui tunned ära eelnevalt kirjeldatud mure. Trihholoog, kes on juuste- ja peanaha spetsialist annab esmase hinnangu, kuidas oleks kõige õigem tegutseda... See külastus on 101% seda väärt, sest enamus mured on meie jaoks lihtsad ning kergesti alistuvad. Tegeleme igapäevaliselt loomulikult ka krooniliste peanaha haiguste raviga - leevendamisega, et aidata kliendil hea enesetunne väheselgi määralgi taastada. Spetsiaalsed õiged professionaalsed hooldusvahendid on saadaval nii meie Tartu mnt. 39 salongis, kui iCosmetics.eu e-poes, mille oleme hellitavalt nimetanud Sinu esimeseks veebisalongiks!

TASUTA JUUSTE- JA PEANAHA KONSULTATSIOON

Esmane TASUTA konsultatsioon on Sinu esimene samm trihholoogi juurde, kes on juuste- ja peanaha spetsialist. Teostame põgusa läbivaatuse ja anname toimuva vestluse käigus ülevaate ja suuna probleemi komplekseks lahendamiseks.

Ilmselt keegi meist ei mõtle just tihti, mis juuste all peanahal toimub?!?! Mitte seni, kuni sellega järgnevaid probleeme ei ilmne: Kõõm, juuste väljalangemine, rasune, kuiv, tundlik ja sügelev peanahk jne...

Jagame häid nõuandeid ja anname ülevaate Sinu peanaha ja juuste hetke olukorrast. Teostame igapäevaselt juukseravi- ja peanaha protseduure ning meil on pikaaegne kogemus parandamaks tulemust.

HEA TEADA - Konsultatsioonile tuleks tulla pesemata peaga, kuna peanahka katab siis loomulik kaitsekiht ja me koos spetsiaalse kaameraga vaadates näeme hetke reaalset olukorda.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

VASTUVÕTT ON TASUTA
Kestab kuni 15 min.

PEANAHA - JA JUUKSEJUURE UURING

Juuste tervis ja ilu saab alguse peanahast. Juuste ja peanahauuring annab täieliku ülevaate peanaha ja juuste olukorrast. Uuringut viime läbi mikrokaamera ning spetsiaalse trihholoogilise arvutiprogrammiga.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

MIKS TULLA PEANAHA- JA JUUKSEJUURE UURINGULE?
Saad vastused igale oma küsimusele, mis juustega seotud. Uuringut viib läbi juuksespetsialist - trihholoog - kes töötab igapäevaselt selle nimel, et leida lahendusi erinevatele peanahaprobleemidele. Trihholoog on kursis tänapäeva efektiivsemate toodete ning hooldustega, mis juustele ning peanahale Eesti turul on saadaval ning oskab soovitada parimat lahendust.

Uuringut viime läbi mikrokaamera ning spetsiaalse trihholoogilise arvutiprogrammiga. Arvuti salvestab kõik pildid, peanahast ning juustest, seetõttu on lihtne jälgida ning mõõta protsessi ja tulemusi. Kõike seda näed ka arvutiekraanilt ise ning saad põhjaliku ülevaate oma peanahast ning juuste olukorrast.

Juusteuuringu käigus saad teada kõik vajaliku, et otsustada kuidas oma juuste eest veelgi paremini hoolt kanda.

Eriti vajalik on juuste- ja peanahauuring neile, kellel on erinevad peanaha probleemid: kõõm, juuste väljalangemine, psoriaas, dermatiit, sügelus vms. Selgitame välja probleemi põhjuse ning leiame personaalse ning efektiivse ravi. Nii ei pea enam raiskama oma aega ning raha vahenditele, mis ei toimi. Juukse- ja peanahauuring on esimene samm ilusate ning tervete juusteni.

KUIDAS PEANAHAUURING VÄLJA NÄEB?
Trihholoog vaatab Sinu peanahka mikrokaameraga, mis on ühendatud ekraaniga. Nii näed ka ise oma peanaha seisukorda. Uuring on valutu ning ohutu. Uuringu käigus läbime erinevad etapid, mis on olulised juuste ning peanaha tervise hindamisel. Esmalt vaatleb trihholoog visuaalselt, kas peanahal on näha erinevaid probleeme.

Seejärel kasutame erinevaid mikrokaamera otsikuid ning suurendusi, et näha ülevaatlikumalt ning ka detailsemalt naha olukorda:

 • Juuksetihedus erinevates peanaha piirkondades.
 • Juuksekarva keskmist paksust.
 • Juuksekraatri ning sibula seisukord.
 • Juuksekarva ning juuste otste olukord.

Kõiki tulemusi mõõdame ning salvestame spetsiaalse trihholoogilise programmiga, mis aitab järgnevatel kordusuuringutel mõõta tulemusi ning näha, kas määratud ravi ning hooldused on toonud oodatud tulemusi.

UURING SISALDAB KONSULTATSIOONI, SAAD VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE:

 • Kuidas vabaneda kõõmast?
 • Kuidas saada endale tugevaid ja terveid juukseid?
 • Miks langevad juuksed välja?
 • Millised tooted sobivad minu juuste ja peanahaga?
 • Kuidas leevendada psoriaasi ja ravida põletikke?
 • Miks mul peanahk sügeleb?
 • Ja palju muud…

HIND 35€
Kestab kuni 1h 30min.

Kordusuuring 12€

JETPEEL - PEANAHA PUHASTUS

Kui oled väsinud valgete kattude puhastamisest, mis esineb tavaliselt nähtavalt juustes, õlgadel ja riietel, siis esitame alati endale küsimuse - Kuidas vabaneda kõõmast?

Pakume nüüdsest Teile seborröa ja kõõmase peanaha puhastust ravimivaba meetodiga. See on meeldiv protseduur, mis on täiesti ohutu, kuna kasutatakse protsessis ainult kahte elementi - Hapnikku ja steriilset soolalahust, mis eemaldab õrnalt liigse rasu, mustuse ja surnud naharakud. Seega on sügeluse tekkepõhjus koos üleliigse naha rakkudega kõrvaldatud ja hapnik on peanahale uuesti kättesaadav.

KUIDAS JETPEEL TÖÖTAB?
Spetsiaalne meditsiiniline õlivaba kolbkompressor, mille töörõhk on reguleeritav 4 kuni 12 bar'i vahel on ühendatud kolme pihustiga JetPeel pliiatsiga, mis ühendab hapnikku steriilse ravilahusega. Põhimõtteliselt peseb see nahka tõhusalt aga samas meeldivalt õrnalt. Näiteks soolalahus koos puhta hapnikuga eemaldab naha pooridest mustuse ja jääkained, mis on aja jooksul nahapinnale kogunenud.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

JetPeel AQUA PEELING - Annab peanahale uue puhta hingamise ning meeldiva värske tunde ja lahendab täielikult dermatoloogilised ja esteetilised probleemid!

EELISED

 • Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
 • Intensiivne peanaha sügavpuhastus ja niisutamine.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Puhastatakse peanahk kasutades kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Vedeliku ja õhu koosmõjul töötab JetPeel 50% nagu peeling ja 50% kui nahka hapnikuga toitev protseduur. Veemolekulid koorivad õrnalt surnud naharakud ning mustuse ja hapnikumolekulid tungivad sügavamale nahakihtidesse ergutades ja andes mõnusa värske tunde. Protseduur sobib nii meestele, kui naistele.

Hooldus kestab ca 30 min.

TEENUSE HIND
Täiskasvanutele 30€
Noortele (12 kuni 17 a.) 25€

*Tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!


JetPeel + MESOTERAAPIA - Teenus annab peanahale uue puhta hingamise, millele lisaks tehakse uus süstivaba, valutu ja ohutu hapniku mesoteraapia!

EELISED

 • Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
 • Ravilahuse valutu ja mittetraumaatiline toimetamine hapnikuga naha sisse.
 • Puudub infitseerimise risk.
 • Peale protseduuri puudub rehabilitatsiooniperiood.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Kõigepealt puhastatakse peanahk mustusest, milleks kasutatakse kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Seejärel hapnik seotakse spetsiaalse süstivaba mesoteraapia ravilahusega, mis on ideaalne kooslus parima tulemuse saavutamiseks. Protseduuri soovitame meestele ja naistele vanuses alates 20 eluaastat. Protseduur sobib loomulikult eriti hästi neile, kes muidu ei talu või pelgavad süstimist peanahal.

Hooldus kestab ca 1 tund.

TEENUSE HIND
1 protseduur 55€
Intensiivne kuur 4 - 6 korda (vahega 10 - 14 päeva) 50€ kord

*Suurepärane tulemus ja heaolu on 100% garanteeritud!


JetPeel + SPA RAVIHOOLDUS
Kindlasti see on üks meeldivamaid ja lõõgastavaid hooldusi meie salongis, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk ja juuksed täielikult mustusest ning toote jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk mõnusalt hingab ja juuksed on siidiselt pehmed!

HOOLDUS SISALDAB

 • Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Värskendav ja raviv ampull peanahale ja juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Kõigepealt puhastatakse peanahk mustusest, milleks kasutatakse kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Seejärel pestakse pea spetsiaalse ravišampooniga, mille järgselt kantakse juustele ravimask. Loputatakse ja lisatakse värskendav raviampull, millele järgneb lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 1h 15 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 50€
Pikkadele juustele 55€

*Suurepärane tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!

PEANAHA JA JUUSTE MESOTERAAPIA

Üks efektiivsemaid ravimeetodeid juuste väljalangemise, katkevuse, kuivuse ja lõhenenud otste korral.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Trihholoog valib spetsiaalsed preparaadid, mis stimuleerivad naha ja juuksesibula vereringet, samuti vitamiine, mikroelemente, aminohappeid ja teisi koostisosi. Reeglina õnnestub valida iga juuksetüübi jaoks võimendatud toitekompleks.

Juuste mesoteraapia tagab igale patsiendile individuaalse lähenemise ja preparaatide valiku lähtuvalt lahendatavatest probleemidest.

Tulemusena normaliseerub juuksekasv, paraneb nende struktuur ja väljanägemine, samuti normaliseerub rasueritus, kõõm aga kaob jäljetult. Juuste mesoteraapia eristub kauakestva efekti poolest ning sageli aitab toime tulla selliste keerukate probleemidega nagu kiilanemine ning peatab isegi hallide juuste tekke.

HAIR PLUS REVITALIZING
Efektiivne kokteil juuksekasvu kiirendamiseks ja alopeetsiaprobleemide lahendamiseks.

PÕHIKOMPONENDID

 • Fosfatiidhape 1% - Kiirendab rakustruktuuride kasvu ja kiiret suurenemist, stimuleerib karvasibula rakkude kasvu ja tugevdab neid, stimuleerib juuste juurdekasvu eelnevalt raseeritud piirkonnas 63%.
 • SOD (superoksiid dismutaas) 1% - SOD füsioloogilist funktsiooni seostatakse rakkude kaitsmisega vabadest radikaalidest tingitud kahjustuste eest ning põletikuliste reaktsioonide kõrvaldamisega tänu hapniku metaboliitide kahjutuks muutmisele. Juuste keratiinistruktuuride terviklikkuse säilitamine tänu keratiini oksüdeerumisprotsesside inhibeerimisele.
 • Vasepeptiid - Inhibeerib 5-alfa reduktaasi, mille tagajärjel blokeerub juuste väljalangemise patogeneetiline mehhanism androgeense kiilaspäisuse korral.
 • Riboflaviin 2% vitamiin - Looduses on levinud taimsetes ja loomset päritolu toiduainetes. Osaleb fermentatiivsetes süsteemides, koe oksüdeerumis- ja taastumisprotsessides ning kasvuprotsessides.

NÄIDUSTUSED

 • Meeste- ja naistetüüpi androgeenne alopeetsia algstaadiumis.
 • Juuste väljalangemine raseduse ja rinnaga toitmise perioodil.
 • Stressist tingitud alopeetsia.
 • Menopausiga kaasnev alopeetsia.
 • Alimentaarne alopeetsia.
 • Koldeline alopeetsia.
 • Karvasibulate seisund pärast kemoteraapiat.

Esimesed positiivsed muutused on märgatavad pärast teist kolmandat seanssi, kuid püsiva tulemuse saavutamiseks tuleb protseduuri korrata vähemalt 4-5 (sagedamini 8-10 korda) nädalase intervalliga.

Efekt püsib umbes 6 kuud ning seda saab pikendada kahel moel - kas läbida korduv kuur või teha regulaarselt toetavaid protseduure (1-2 korda kuus).

HIND 55€
Kestvus kuni 1 tund.

Micro Mist - JUUSTE JA PEANAHA HOOLDUS

Micro Mist parandab ja noorendab juukseid andes peanahale jõudu, nõtkust ja kauem puhtana püsivat sära. See on salongihooldus, mida kasutatakse koos meie isikupärastatud salongi protseduuridega. Ultraheli abil tekitatav udu aitab ravi osakestel imenduda tõhusalt kahjustatud juustesse. Micro Mist hooldus on kõige tõhusam ravimeetod juustele näiteks värvikahjustuste ja päikesekahjustuse tekke korral. Jahutussüsteem, mis lülitub sisse iga protseduuri lõpus jahutab juukseid ja sulgeb juukse pealispinna, mis seob raviained seestpoolt, andes tugeva ja kauakestva tulemuse.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

4 PEAMIST PÕHIFUNKTSIOONI

 • Kuum, kuni 55°C õhuvool soojenduseks.
 • Ultraheli abil tekkiv udu aitab suurepäraselt juustel toitaineid imada.
 • Jahe õhk aitab juuksekoorel sulguda ning toitaineid kinni hoida.
 • Osoon steriliseerib ja desinfitseerib.

Kõik see kokku annab palju tugevama ja kauakestva tulemuse ning kõik juuksed saavad ühtlase ravitoime ja hoiavad seejärel rohkem niiskust, mille tulemuseks on terved ja nooruslikud säravad juuksed!

SOBIB SUUREPÄRASELT

 • Kellel on kõõm, rasu ja peanaha sügelus.
 • Kellel juustel on päikesekahjustused.
 • Kellel on juustel värvikahjustused.
 • Kellel juuksed on muutunud hapraks.
 • Kellel on õhukesed ja kuivad juuksed.

HEA TEADA
Micro Mist hooldus on kõige tõhusam kahjustatud juuste ravi nii, et broneerige julgelt omale sobiv aeg juba täna!

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 35€
Pikkadele juustele 45€

Hooldus kestab ca 1 tund.

*Suurepärane tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!

DETOX HOOLDUS PEANAHALE JA JUUSTELE

Detox hooldus puhastab peanaha õrnalt ning eemaldab mustuse ja ketenduse. Lisaks aitab see reguleerida rasunäärmete tööd, mis tähendab seda, et ka väga kiiresti mustaks muutuvad juuksed säilivad kauem aega puhaste ja kohevatena. Väheneb juuste väljalangemine ning lisaks jäävad juuksed pehmed ja on kergesti kammitavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Detox hoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks. Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski. Peale Detox hooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

DETOX HOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 25€
Pikkadele juustele 30€

Tulemus on koheselt nähtav!

JUUSTE- JA PEANAHA LASERRAVI

Hooldus tugevdab olemasolevaid juukseid seoses sellega muutuvad juuksed mahukamaks ja tugevamaks ning uued juuksed alustavad taaskasvamist. Areng on silmnähtav ja tänu sellele ka tuntav, kui õhukesed juuksed muutuvad paksemaks.

UUS 2021 PÕLVKONNA JUUKSELASERSEADE
Juukselaser toimib 670nm ±5nm lainepikkusega külmlasertehnoloogia abil, mis on kõrgema sagedusega ning energiatasemega spetsiaalselt juustele välja töötatud dioodlasertehnoloogia. Aktiveerib ATP sünteesi kiirendades rakusisest hingamist, et toita juuksefolliikulit suurendades verevarustust ning hapnikuga varustamist. Kutsub esile kollageeni sünteesi ja aktiveerib trombotsüüte, mis suurendab kasvufaktori sünteesi. Toetab raku kiiremat taastumist pärssides oksüdatiivset stressi.

Peale selle on veel juuste väljalangemisel oluline tegur ka vitamiinide B12, raud, tsink ja seleeni puudus. Laserravi aitab juukseid tugevdada ja väljalangemist peatada ning muudab juuksed läikivaks ja säravaks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav rakendada juuste laserravi koos spetsiaalse seerumkokteili ja mesoteraapiaga. Protsessi lühikirjeldust saad lugeda altpoolt.

 

 

LASERRAVI MÕJUD
Peatab juuste väljalangemise.
Taastab õhukeste juuste paksenemise.
Juuksed muutuvad tugevamaks, ei murdu.
Võimaldab juustel olla elujõulisem, tervislikum, läikivam.
Kiirendab olulisel määral juuksekasvu.
Toetab uute juuste kasvu, stimuleerides juuksesibulat.
Juukse loomulik värv tumeneb, st vähem halli.
Vähem kõõma, ärritust ja peanaha sügelust.

JUUKSELASERI RAKENDUS SOOVITUS
12 seanssi üks või kaks kord nädalas 15 - 30 minutit vastavalt raviplaanile.
Pärast ravikuuri on soovitatav 1 kaitseseanss 3 kuuks.

TULEMUSED
Juuste väljalangemise vähenemine 85%
Juuste kasv 30%
Alates 3 nädalast täheldatakse silmnähtavaid positiivseid ravitulemusi.
Peale 8 - 10 nädalast kuuri saadakse juba väga rahuldavad tulemused.

TEENUSE HIND
Laserravi peanahale 15 min. €20
Kestab 15 min. (vastavalt raviplaanile).

Laserravi + ravihooldus 35-45€
Kestvus kuni 1 tund (Juuste- ja peanaha sügavpuhastus + laserravi vastavalt raviplaanile).

Laserravi + Mesoteraapia 75€
Kestvus 1h 20 min. (Sisaldab seerum kokteili + laserravi vastavalt raviplaanile).
P.S. Klient tuleb teenusele eelnevalt puhtaks pestud peaga!

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Kui soovid lisainformatsiooni, siis helista julgelt tööpäeval ajavahemikus 10:00 - 18:00 Telefonile: +372 565 9898
Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: