• EE
 • RU
 • INITIALISTE

  JUUSTE KASVU STIMULEERIMINE

  Revolutsioon juuste hooldamise alal toimides karvanääpsust, mis on juuksekarva elav osa. Seerum stimuleerib tugevamate, säravamate ja kaunimate juuste kasvamist algusest peale.

Kollektsioon Initialiste

Seerum stimuleerib tugevamate, säravamate ja kaunimate juuste kasvamist algusest peale.

Serum Initialiste 60ml

Serum Initialiste 60ml

Võimaldab parandada juuste seisukorda praegu ja tulevikus. Juba pärast esimest kasutuskorda on juuksed kosutatud. Tulemuseks on vastupidavamad juuksed ja 93% vähem kahjustusi kammimisel. Pärast umbes kuuajast kasutamist on juuksejuured tugevamad ning juuksed on silmnähtavalt tervemad, elavamad, kaunimad ning tugevamad.

KASUTAMINE
Kandke toode otse peanahale peale igat peapesu. Mitteloputatav hooldus 2 pipetitäit õhukestele ning 4 normaalsetele ja paksudele juustele. Pärast pealekandmist masseerige seerum õrnalt sõrmeotstega ühtlaselt kogu peanahale.

51.95 € laos Vaata toodet
Sérum Jeunesse 100ml

Sérum Jeunesse 100ml

Juuste noorust taastava seerumi ülesanne on pidurdada juuste hallinemisest tingitud kvaliteedi langust. Mõeldud nii naistele, kui ka meestele, värvitud juustele, hallinevatele juustele ning õhenevatele juustele. Tõeline nooruse eliksiir - taastab juuksed nende algses ilus, kaitstes peanahka oksüdatiivsest stressist põhjustatud melaniinitaseme languse eest. Juuksed saavad tagasi oma algse elujõu ja muutuvad siidiseks, elastseks, kohevaks ja säravaks. Juuksed muutuvad paksemaks juba kolme kuuga!

KASUTAMINE
1. Pihustada salkhaaval 2-3 annust seerumit otse peanahale.
2. Masseerida.
3. Pihustada 3-4 annust seerumit juuste keskosale, ühtlustada kammiga, mitte loputada.
4. Seerumi juukseid taastavate omaduste täielikuks aktiveerimiseks kuivatada juukseid fööniga.

P.S.
Seerumit võib kasutada iga päev kandes seda niisketele juustele, vaheldumisi Initialiste'i või Densifique'i kolmekuulise hoolduskuuri toodetega.

66.95 € laos Vaata toodet
Aminexil Force R10x6

Aminexil Force R10x6

Intensiivne preparaat juuste väljalangemise peatamiseks ja juuste tiheduse säilitamiseks. Juuste elutsükkel pikeneb ja nende tihedus kasvab 6 nädalaga +5%.

 • Gluco Lipide LG - molekul on energiat andva glükoosi ja toitvate lipiidide patendeeritud kompleks, mis stimuleerib juuste kasvamist andes juuksejuurtele vajalikke toitaineid. Juuksed muutuvad vastupidavamaks ja tugevamaks nende tihedus suureneb.
 • Madécassoside - on peanahka rahustav molekul, mis on saadud ravimitest. See rahustab ja tasakaalustab peanahka kõrvaldab ärrituse ja parandab juuste kasvamist.
 • Aminexil - takistab kollageeni kõvenemist, tugevdades juuksesibulat.

KASUTAMINE
Kandke otsiku abil ühe ampulli sisu kuivadele või rätikkuivadele juuste juurtele. Masseerige toode ringikujuliste liigutustega hoolikalt peanahka. Ärge loputage, tehke soeng nagu tavaliselt.

Profülaktiline kuur 10 ampulli: Kasutage 3 korda nädalas.
6 nädalane kuur: 18 ampulli.
6 nädalane ravikuur: 42 ampulli kasutage igapäev.

60.95 € laos Vaata toodet
Stimuliste 125ml

Stimuliste 125ml

Toitev ja energiat andev hooldus juuste hõrenemise vastu igapäevaseks kasutamiseks. Stimuleerib juuste loomulikku kasvuprotsessi.

 • PP-vitamiin - Aktiveerib mikrovereringet ja hõlbustab toitainetega varustamist.
 • GL - Muutub juuksesibulas energiaks, et edendada juuste kasvamist.
 • Arginiin - Tähtis aminohape juuksestruktuuris, mängib olulist rolli juuksesibulale vajalike toitainete sünteesimisel.
 • Aminexil - Takistab kollageeni kõvenemist, tugevdades juuksesibulat.

KASUTAMINE
Kandke Stimuliste kuivadele või rätikkuivadele juustele iga päev.

39.95 € laos Vaata toodet

Copyright 2019 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu