• EE
  • RU
  • RÉSISTANCE

    SÜGAV TUGEVDAMINE NÕRGESTATUD JUUSELE

    Tagab väliste ärritajate mõjul nõrgenenud juuksematerjali taastamise, taastades nii juuste elujõu ja terviklikkuse. Juuksed saavad tagasi oma ilu ja tervisliku välimuse.

Kollektsioon Résistance

On loodud kahjustatud ja ületöödeldud juustele uue elu andmiseks, mis taastab juuste sisemise jõu ja tugevuse. Résistance Extentioniste on uus juuksehooldustoodete sari mis kiirendab juustekasvu ja mille eesmärk on hoida juuksekiud tugevad ja tervemad!

Bain Extentioniste 250ml

Bain Extentioniste 250ml

Juuksekasvu kiirendav šampoon kõikidele juustetüüpidele. Kreatiin R kompleks tugevdab juuste kiudainete sisemist struktuuri ja tagab elastsuse ning kerguse. Tauriin on aminohape, mis kaitseb juuksefolliikulit ja see aitab tagada, et peanahk oleks juuste jaoks terve ja stimuleeritud.

TULEMUS
99% vähem juuste murdumist
78% vähem lõhenenud juukseotsi
3 kuuga 4cm pikemad juuksed

KASUTAMINE
Kandke toode märgadele juustele masseerige sõrmeotstega peanahka ja juukseid ning loputage hoolikalt. Korrake teistkorda pesu ja laske toimida 2-3 minutit ning seejärel loputage põhjalikult.

20.95 € laos Vaata toodet
Fondant Extentioniste

Fondant Extentioniste

Mõnus kreemjas ja kerge tekstuuriga palsam on juukseid taastav, õrn ja tõhus juukseravi. Maleiinhape väikesed osakesed tugevdavad juukseid ühtlaselt juurest tipuni. Juuksed saavutavad hetkega elastsuse, pehmuse ja kerguse.

KASUTAMINE
Kandke toode pestud rätikkuivadele juustele masseerige juuste keskosale ja otstele. Laske toimida 2-3 minutit ja seejärel loputage põhjalikult.

27.95 € laos Vaata toodet
Masque Extentioniste

Masque Extentioniste

Intensiivne juuste vastupidavust suurendav mask, et saavutada soovitud ideaalne juuksepikkus. Kreatini R kompleks tugevdab kiudude sisemist struktuuri tagades elastsuse, pehmuse ning ilu. Rikastatud Maleiinhape väikesed osakesed tugevdavad juukseid ühtlaselt juurest tipuni. Juuksed saavutavad hetkega pehmuse, elastsuse ja kerguse.

KASUTAMINE
Kandke umbes Kreeka pähkli suurune kogus toodet niisketele rätikkuivatatud juustele juuksejuurtest, kuni otsteni välja. Masseerige kergelt sisse ja laske toimida 5-10 minutit. Loputage hoolikalt välja.

38.95 € laos Vaata toodet
Sérum Extentioniste 50ml

Sérum Extentioniste 50ml

Seerum juustele ja peanahale, mis muudab juuksed kogu pikkuses tervemaks. Tugevdab juukseid ja parandab nende vastupidavust vähendades juuste murdumist. Lisaks stimuleerib, puhastab ja kaitseb peanahka parandades peanaha tervisliku keskkonda.

KASUTAMINE
Kasutage 1 või 2 korda nädalas pestud märgade või rätikkuivadele juustele ja peanahale. Kanna üle peanaha kolm pipetitäit ja hõõruge juuste keskossa ja otstesse ning masseerige seejärel peanahka. Ärge loputage välja.

NÕUANNE
Aeglased ja sihilikud liigutused lõdvestavad, samas kui kindlad ja kiiremad liigutused aitavad energiat anda.

53.95 € laos Vaata toodet
Extentioniste Thermique

Extentioniste Thermique

See piimjas seerum sisaldab kuumakaitset Glaçage Ermo-Seal, patenteeritud koostisainet Creatine R ja Tauriini, mis tugevdab juuksekiudu seestpoolt, moodustades samal ajal sileda ja juuksepinda kaitsva kihi. Toode kaitseb juukseid kuni 230° kuumuse eest, vähendades juuste katkemist kuni 93%, et need saaksid tervetena pikaks kasvada.

HEA TEADA
Kuumade soengutarvikute kasutamine on juuste kasvatamisel kõige suurem vaenlane. Kuid nüüd ei pea sa soovitud juuksepikkust oodates enam soengu osas kompromissile minema.

KASUTAMINE
Pigista toodet peopessa 1-2 kreeka pähkli suurune kogus seerumit ja masseeri see enne föönitamist juuste pikkusesse ja otstesse. Ärge loputage.

27.95 € laos Vaata toodet
HomeLab Reconstruction

HomeLab Reconstruction

Booster Reconstruction habrastele ja tugevalt kahjustatud juustele. Juuksehooldus programm kohese efekti saavutamiseks, mis aitab juukseid kohe ümber kujundada. Kontsentraat iganädalaseks kasutamiseks koos lisavahendiga tagab juustele kolm korda intensiivsema toitmise.

KASUTAMINE
1. Võtke kontsentraadi pudelilt kork ära.
2. Hoidke lisavahendi pudelit ja murdke ots ära.
3. Valage lisavahend kontsentraadi pudelisse.
4. Keerake vahendi pihustamiseks mõeldud otsik kontsentraadi pudeli külge ja loksutage, et saavutada ühtlane segu. Kandke vahend kohe pärast kokkusegamist juustele.
5. Pihustage kogu pudeli sisu 10cm kauguselt pestud rätikkuivadele juustele. Masseerige juustesse llma toimeajata ning seejärel loputage hoolikalt välja. Kandke vahend juustele kohe pärast kokkusegamist.

TÄHELEPANU
1. Ärge kasutage lisavahendit ega kontsentraati eraldi.
2. Ärge säilitage toodet pärast kokkusegamist.
3. Pärast kasutamist loputage otsik.
4. Kui toode satub silma, loputage silmi kohe hoolikalt veega.

59.95 € laos Vaata toodet
Bain Architecte 250ml

Bain Architecte 250ml

Šampoon kahjustatud ja väga karvastele juusteotstele. Taastav ja juuksepinda uuendav šampoon ülimalt nõrgenenud juustele. Juuksekiudu tugevdatakse seestpoolt väljapoole, mis järel juuksed muutuvad pehmeks ja kergeks.

KASUTAMINE
Igapäevaseks kasutamiseks kandke toode juustele laske 3 minutit toimida ning seejärel loputage hoolikalt.

19.95 € laos Vaata toodet
Ciment Anti Usure 200ml

Ciment Anti Usure 200ml

Tugevdav ja juuksepinda taastav hooldus kahjustunud juuste keskosale ning otstele. Taastab nõrgenenud juuksekiu sisestruktuuri ja välise kaitsekihi.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele. Võtke veidi toodet peopessa ning kandke juuste keskosale ja otstele. Emulgeerige vähese veega ning loputage põhjalikult välja.

27.95 € laos Vaata toodet
Masque Architecte 200ml

Masque Architecte 200ml

Sügavtaastav mask väga kahjustunud habrastele lõhenevate otstega juustele. Juuksed muutuvad vastupidavamaks ja näevad tugevamad välja.

KASUTAMINE
Kandke väike kogus maski juuste keskosale ja otstesse. Masseerige toode sisse pöörates erilist tähelepanu kõige rohkem kahjustunud piirkondadele. Laske 5 minutit toimida ja loputage seejärel põhjalikult.

38.95 € laos Vaata toodet
Fibre Architecte 2x15ml

Fibre Architecte 2x15ml

Esimene topelttekstuuriga taastav seerum, milles on ühendatud kaks tekstuuri, et taastada tugeva välise erosiooni tõttu kahjustunud juukseotsad.

KASUTAMINE
Vajutage dosaatori keskosale 2-3 vajutust, mis annab piisava kasutuskoguse. Segage kaks tekstuuri enne pealekandmist kokku ning kasutage juuste keskosal ja otstel pärast föönitamist.

33.95 € laos Vaata toodet
Ciment Thermique 150ml

Ciment Thermique 150ml

Termoaktiveeruv taastav kreem nõrgenenud juustele. Tugevdatakse juuksekiudu seestpoolt ja juuksepind kaetakse üleni sileda vastupidava kaitsekihiga. Juuste tugevus, läige, elastsus ning pehmus taastatakse. Juuksed on siledamad ning neid on kergem viimistleda. Kultustoode föönitamise ettevalmistamiseks.

KASUTAMINE
Kandke toodet rätikkuivadele juustele. Võtke Ciment Thermique veidi peopessa ning kandke ühtlaselt juuste keskosale ja otstele. Viimistlege juuksed fööniga nagu tavaliselt.

27.95 € laos Vaata toodet
Bain Thérapiste 250ml

Bain Thérapiste 250ml

Palsamit sisaldav vann juuste omaduste parandamiseks. Unikaalse geelitaolise struktuuriga, mis taastab juukseid pesemise ajal. Väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele (erosiooniaste 3-4). Sobib õhukestele ja keskmise paksusega ning paksudele juustele.

KASUTAMINE
Kandke niisketele juustele emulgeerige ja masseerige sisse ning loputage välja.

22.95 € laos Vaata toodet
Soin Therapiste 200ml

Soin Therapiste 200ml

Palsam, mis on loodud kasutamiseks enne juuste pesemist. Taastab väga kahjustunud õhukesi juukseid, muutmata neid raskeks. Väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele (erosiooniaste 3-4). Kaitseb juukseid pesemise ajal taastab ja pehmendab iga juuksekarva ning tagab kergustunde.

KASUTAMINE
Kasutage niisketes juustes hõõruge juuste keskossa ja otstesse. Laske 2-3 minutit toimida, emulgeerige ja loputage hoolikalt välja.

32.95 € laos Vaata toodet
Masque Therapiste 200ml

Masque Therapiste 200ml

Eriliselt taastav mask paksudele juustele. Unikaalne võitaolise tekstuuriga mask, mis toimib juuksekarva kõige sügavamate kihtideni välja. Väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele (erosiooniaste 3-4). Mõeldud paksudele juustele. Juuksed saavad tagasi kaotatud jõu ja elastsuse.

KASUTAMINE
Kasutage pestud ja rätikkuivadele juustele. Hõõruge juuste keskossa ja otstesse seejärel laske 5 minutit toimida, emulgeerige ja loputage hoolikalt välja.

42.95 € laos Vaata toodet
Sérum Therapiste 2x15ml

Sérum Therapiste 2x15ml

Topelttoimega seerum nii õhukestele, kui ka paksudele juustele. Taastab juukseotsi väga kahjustunud ja keemiliselt töödeldud juustele. Kaitseb juukseid kuumuse kahjuliku mõju eest (kuni 230 °C). Kohene taastamine, tugevdamine ja pinna silendamine. Lühendab kuivatamiseks vajalikku aega kaks korda. Sulgeb juukseotsad.

KASUTAMINE
Kasutage pestud ja rätikkuivadele juustele. Hõõruge juuste keskossa ja otstesse. Võib kasutada niisketes juustes enne soengu tegemist või kuivades juustes soengu tegemise lõpus. Ärge loputage tehke föönisoeng.

39.95 € laos Vaata toodet
Bain Volumifique 250ml

Bain Volumifique 250ml

Juukseid tihendava toimega šampoon tagab juuste puhastamise ja hooldamise ning neile tekstuuri andmise hoolikalt valitud meetoditega, et muuta juuksed kaunimaks.

KASUTAMINE
Igapäevaseks kasutamiseks masseerige toode juustele laske 3 minutit toimida ning seejärel loputage hoolikalt välja.

19.95 € laos Vaata toodet
Gelee Volumifique 200ml

Gelee Volumifique 200ml

Juukseid tihendava toimega šampoon, kohevus ja kergus. Ülikerge tekstuur, mis sisaldab tugevaid kohevust lisavaid koostisosakesi ühendades kosmeetilise efekti ja suurepärase kohevuse. Kohevus pole veel kunagi olnud nii silmapaistev!

KASUTAMINE
Kandke pestud ja rätikkuivadele juustele masseerige toode juuste keskosale ja otstele. Jätke toimima 2-3 minutiks seejärel loputage põhjalikult.

29.95 € laos Vaata toodet
Sprey Volumifique 125ml

Sprey Volumifique 125ml

Kohevust lisav juuksesprei, kohevus ja püsiv soeng. Elastne ja särav antistaatiline mõju.

KASUTAMINE
Kandke rätikkuivadele juustele, pihustage juuksejuurtele ning kogu juuste pikkusele. Ärge loputage, seadke soengusse.

22.95 € laos Vaata toodet

Copyright 2019 iCosmetics.eu internetikeskonda opereerib Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Klienditeeninduse lahtiolekuajad meie esindussalongis: E - L kella 10:00 kuni 18:00, Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu