• EE
  • RU
  • EN

JUUSTE- JA PEANAHA LASERRAVI

MIS ON JUUKSELASER? Laserkiired tungivad naha alla, et stimuleerida passiivseid juuksefolliikuleid kiirendades sellega vereringet. See on huvitav ja uskumatu tunne, kui saad aru peanaha alumise kihi nö. soojenemisest.

Hooldus tugevdab olemasolevaid juukseid seoses sellega muutuvad juuksed mahukamaks ja tugevamaks ning uued juuksed alustavad taaskasvamist. Areng on silmnähtav ja tänu sellele ka tuntav, kui õhukesed juuksed muutuvad paksemaks.

2021 PÕLVKONNA JUUKSELASERSEADE
Juukselaser toimib 670nm ±5nm lainepikkusega külmlasertehnoloogia abil, mis on kõrgema sagedusega ning energiatasemega spetsiaalselt juustele välja töötatud dioodlasertehnoloogia. Aktiveerib ATP sünteesi kiirendades rakusisest hingamist, et toita juuksefolliikulit suurendades verevarustust ning hapnikuga varustamist. Kutsub esile kollageeni sünteesi ja aktiveerib trombotsüüte, mis suurendab kasvufaktori sünteesi. Toetab raku kiiremat taastumist pärssides oksüdatiivset stressi.

Peale selle on veel juuste väljalangemisel oluline tegur ka vitamiinide B12, raud, tsink ja seleeni puudus. Laserravi aitab juukseid tugevdada ja väljalangemist peatada ning muudab juuksed läikivaks ja säravaks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav rakendada juuste laserravi koos spetsiaalse seerumkokteili ja mesoteraapiaga. Protsessi lühikirjeldust saad lugeda altpoolt.

LASERRAVI MÕJUD
Peatab juuste väljalangemise.
Taastab õhukeste juuste paksenemise.
Juuksed muutuvad tugevamaks, ei murdu.
Võimaldab juustel olla elujõulisem, tervislikum, läikivam.
Kiirendab olulisel määral juuksekasvu.
Toetab uute juuste kasvu, stimuleerides juuksesibulat.
Juukse loomulik värv tumeneb, st vähem halli.
Vähem kõõma, ärritust ja peanaha sügelust.

JUUKSELASERI RAKENDUS SOOVITUS
12 seanssi üks või kaks kord nädalas 15 - 30 minutit vastavalt raviplaanile.
Pärast ravikuuri on soovitatav 1 kaitseseanss 3 kuuks.

TULEMUSED
Juuste väljalangemise vähenemine 85%
Juuste kasv 30%
Alates 3 nädalast täheldatakse silmnähtavaid positiivseid ravitulemusi.
Peale 8 - 10 nädalast kuuri saadakse juba väga rahuldavad tulemused.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

JUUSTE HÕRENEMINE JA VÄLJALANGEMINE ON VALUS REAALSUS

Meil on enam, kui 10+ aastat kogemust peanaha- ja juustega seotud küsimustes. Juuste välja langemine, hõrenemine ja kiilaspäisus on levinud ja aktuaalne probleem. Kogemus on, et naisterahvad elavad seda palju rängemalt üle, kuigi kiilanemine on iseloomulikum just meestel. Naised kellel juuksed hakkavad välja langema või hakkavad hõrenema langevad tavaliselt suuremasse depressiooni, kui meesterahvad ja tõmbuvad enesesse. Depressioon tegelikult võimendab nii protsessi, kui pikendab selle probleemi lahendamist. Soovitav on kohe, kui märkad ebaloomulikkust tulla ja konsulteerida oma ala spetsialistiga, et leida just Sulle sobiv ja tõhus lahendus. Enamus kordi laheneb probleem mõistliku ajaga, kui selgitame välja põhjuse, millest probleem on alguse saanud.

HEA TEADA
Hõrenenud juuksepiirkond, kus juuksefolliikulid ei ole täielikult hävinud on võimalik "uinunud" folliikulid hõlpsasti taas ellu äratada kombineerides juukselaseriga mesoteraapiat koos spetsiaalsete seerum kokteilide abiga. Sellega on võimalik aktiveerida juuste füsioloogiline tagasikasvamine, mis on silmaga nähtav ja tuntavalt mõnus protsess. Taastab nii hea enesetunde kui ka rõõmsa meele, mille baasilt on hea uut elustandardit nautida!

PROTSESSI LÜHIKIRJELDUS
Esimese sammuna rakendatakse ravikuuri kaks korda nädalas 1x 20 minutit. Selle ravi ajal manustatakse eelnevalt spetsiaalset juukseseerumit naha alla peanahal rullides mikronõelrulliga, millel on pisikesed nõelad. Peab kohe ära märkima, et protsess ei ole ebameeldiv ja kõigile, kes soovivad arengut on see rõõmsalt talutav. Juukseseerum on kasvuaktivaator, mis kantakse peanahale peale rullimist, kui peanahal on tekitatud väikesed ajutiselt avatud kanalid. Pärast seerumi kandmist peanahale hakatakse kliendile laserteraapiat rakendama. Laser koostöös seerumiga tugevdavad märgatavalt juukseid ja taasäratavad uinunud juuksefolliikulid ilma, et uusi juuksesibulaid tuleks hakata ümber istutama, mis on tavaliselt viimane abinõu.

See ongi lühidalt raviplaan edukalt rakendatud kaasaegse juukselaseri protsess juuste paksendamiseks, juuste väljalangemise peatamiseks ning uute juuste pealekasvatamiseks. Juukselaseri all mugavalt istudes on klient mugavas ja pingevabas keskkonnas. Samal ajal saad nä. kuulata muusikat või veel parem mõnda huvitavat podcasti, et meeldivalt kasulikult oma aeg sisustada.

Kui see eelnev jutt Sind mingilgi määral natukenegi kõnetas, siis astu kohe esimene samm ja broneeri endale aeg vastuvõtule, et alustada koheselt lahenduse otsimisega. MEIE TRIHHOLOOGIASALONG TALLINNAS OLEME VALMIS JA OOTAME SIND!

TEENUSE HIND
Laserravi peanahale 15 min. €25
Kestab 15 min. (vastavalt raviplaanile).

Laserravi + ravihooldus 45-50€
Kestvus kuni 1 tund (Juuste- ja peanaha sügavpuhastus + laserravi vastavalt raviplaanile).

Laserravi + Mesoteraapia 80€
Kestvus 1h 20 min. (Sisaldab seerum kokteili + laserravi vastavalt raviplaanile).
P.S. Klient tuleb teenusele eelnevalt puhtaks pestud peaga!

Kui soovid lisainformatsiooni, siis helista julgelt tööpäeval ajavahemikus 10:00 - 18:00 Telefonile: +372 565 9898
Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: