• EE
 • RU
 • EN

JETPEEL - UUS PEANAHA PUHASTUS

Kui oled väsinud valgete kattude puhastamisest, mis esineb tavaliselt nähtavalt juustes, õlgadel ja riietel, siis esitame alati endale küsimuse - Kuidas vabaneda kõõmast?

Pakume nüüdsest Teile seborröa ja kõõmase peanaha puhastust ravimivaba meetodiga. See on meeldiv protseduur, mis on täiesti ohutu, kuna kasutatakse protsessis ainult kahte elementi - Hapnikku ja steriilset soolalahust, mis eemaldab õrnalt liigse rasu, mustuse ja surnud naharakud. Seega on sügeluse tekkepõhjus koos üleliigse naha rakkudega kõrvaldatud ja hapnik on peanahale uuesti kättesaadav.

KUIDAS JETPEEL TÖÖTAB?
Spetsiaalne meditsiiniline õlivaba kolbkompressor, mille töörõhk on reguleeritav 4 kuni 12 bar'i vahel on ühendatud kolme pihustiga JetPeel pliiatsiga, mis ühendab hapnikku steriilse ravilahusega. Põhimõtteliselt peseb see nahka tõhusalt aga samas meeldivalt õrnalt. Näiteks soolalahus koos puhta hapnikuga eemaldab naha pooridest mustuse ja jääkained, mis on aja jooksul nahapinnale kogunenud.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

JetPeel AQUA PEELING - Annab peanahale uue puhta hingamise ning meeldiva värske tunde ja lahendab täielikult dermatoloogilised ja esteetilised probleemid!

EELISED

 • Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
 • Intensiivne peanaha sügavpuhastus ja niisutamine.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Puhastatakse peanahk kasutades kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Vedeliku ja õhu koosmõjul töötab JetPeel 50% nagu peeling ja 50% kui nahka hapnikuga toitev protseduur. Veemolekulid koorivad õrnalt surnud naharakud ning mustuse ja hapnikumolekulid tungivad sügavamale nahakihtidesse ergutades ja andes mõnusa värske tunde. Protseduur sobib nii meestele, kui naistele.

Hooldus kestab ca 30 min.

TEENUSE HIND
Täiskasvanutele 30€
Noortele (12 kuni 17 a.) 25€

*Tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!


JetPeel + MESOTERAAPIA - Teenus annab peanahale uue puhta hingamise, millele lisaks tehakse uus süstivaba, valutu ja ohutu hapniku mesoteraapia!

EELISED

 • Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
 • Ravilahuse valutu ja mittetraumaatiline toimetamine hapnikuga naha sisse.
 • Puudub infitseerimise risk.
 • Peale protseduuri puudub rehabilitatsiooniperiood.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Kõigepealt puhastatakse peanahk mustusest, milleks kasutatakse kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Seejärel hapnik seotakse spetsiaalse süstivaba mesoteraapia ravilahusega, mis on ideaalne kooslus parima tulemuse saavutamiseks. Protseduuri soovitame meestele ja naistele vanuses alates 20 eluaastat. Protseduur sobib loomulikult eriti hästi neile, kes muidu ei talu või pelgavad süstimist peanahal.

Hooldus kestab ca 1 tund.

TEENUSE HIND
1 protseduur 55€
Intensiivne kuur 4 - 6 korda (vahega 10 - 14 päeva) 50€ kord

*Suurepärane tulemus ja heaolu on 100% garanteeritud!


JetPeel + SPA RAVIHOOLDUS
Kindlasti see on üks meeldivamaid ja lõõgastavaid hooldusi meie salongis, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk ja juuksed täielikult mustusest ning toote jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk mõnusalt hingab ja juuksed on siidiselt pehmed!

HOOLDUS SISALDAB

 • Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Värskendav ja raviv ampull peanahale ja juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Kõigepealt puhastatakse peanahk mustusest, milleks kasutatakse kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Seejärel pestakse pea spetsiaalse ravišampooniga, mille järgselt kantakse juustele ravimask. Loputatakse ja lisatakse värskendav raviampull, millele järgneb lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 1h 15 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 50€
Pikkadele juustele 55€

*Suurepärane tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!

Micro Mist - UUS JUUSTE JA PEANAHA HOOLDUS

Micro Mist parandab ja noorendab juukseid andes peanahale jõudu, nõtkust ja kauem puhtana püsivat sära. See on salongihooldus, mida kasutatakse koos meie isikupärastatud salongi protseduuridega. Ultraheli abil tekitatav udu aitab ravi osakestel imenduda tõhusalt kahjustatud juustesse. Micro Mist hooldus on kõige tõhusam ravimeetod juustele näiteks värvikahjustuste ja päikesekahjustuse tekke korral. Jahutussüsteem, mis lülitub sisse iga protseduuri lõpus jahutab juukseid ja sulgeb juukse pealispinna, mis seob raviained seestpoolt, andes tugeva ja kauakestva tulemuse.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

4 PEAMIST PÕHIFUNKTSIOONI

 • Kuum, kuni 55°C õhuvool soojenduseks.
 • Ultraheli abil tekkiv udu aitab suurepäraselt juustel toitaineid imada.
 • Jahe õhk aitab juuksekoorel sulguda ning toitaineid kinni hoida.
 • Osoon steriliseerib ja desinfitseerib.

Kõik see kokku annab palju tugevama ja kauakestva tulemuse ning kõik juuksed saavad ühtlase ravitoime ja hoiavad seejärel rohkem niiskust, mille tulemuseks on terved ja nooruslikud säravad juuksed!

SOBIB SUUREPÄRASELT

 • Kellel on kõõm, rasu ja peanaha sügelus.
 • Kellel juustel on päikesekahjustused.
 • Kellel on juustel värvikahjustused.
 • Kellel juuksed on muutunud hapraks.
 • Kellel on õhukesed ja kuivad juuksed.

HEA TEADA
Micro Mist hooldus on kõige tõhusam kahjustatud juuste ravi nii, et broneerige julgelt omale sobiv aeg juba täna!

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 35€
Pikkadele juustele 45€

Hooldus kestab ca 1 tund.

*Suurepärane tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!

PEANAHA JA JUUSTE MESOTERAAPIA

Üks efektiivsemaid ravimeetodeid juuste väljalangemise, katkevuse, kuivuse ja lõhenenud otste korral.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Trihholoog valib spetsiaalsed preparaadid, mis stimuleerivad naha ja juuksesibula vereringet, samuti vitamiine, mikroelemente, aminohappeid ja teisi koostisosi. Reeglina õnnestub valida iga juuksetüübi jaoks võimendatud toitekompleks.

Juuste mesoteraapia tagab igale patsiendile individuaalse lähenemise ja preparaatide valiku lähtuvalt lahendatavatest probleemidest.

Tulemusena normaliseerub juuksekasv, paraneb nende struktuur ja väljanägemine, samuti normaliseerub rasueritus, kõõm aga kaob jäljetult. Juuste mesoteraapia eristub kauakestva efekti poolest ning sageli aitab toime tulla selliste keerukate probleemidega nagu kiilanemine ning peatab isegi hallide juuste tekke.

HAIR PLUS REVITALIZING
Efektiivne kokteil juuksekasvu kiirendamiseks ja alopeetsiaprobleemide lahendamiseks.

PÕHIKOMPONENDID

 • Fosfatiidhape 1% - Kiirendab rakustruktuuride kasvu ja kiiret suurenemist, stimuleerib karvasibula rakkude kasvu ja tugevdab neid, stimuleerib juuste juurdekasvu eelnevalt raseeritud piirkonnas 63%.
 • SOD (superoksiid dismutaas) 1% - SOD füsioloogilist funktsiooni seostatakse rakkude kaitsmisega vabadest radikaalidest tingitud kahjustuste eest ning põletikuliste reaktsioonide kõrvaldamisega tänu hapniku metaboliitide kahjutuks muutmisele. Juuste keratiinistruktuuride terviklikkuse säilitamine tänu keratiini oksüdeerumisprotsesside inhibeerimisele.
 • Vasepeptiid - Inhibeerib 5-alfa reduktaasi, mille tagajärjel blokeerub juuste väljalangemise patogeneetiline mehhanism androgeense kiilaspäisuse korral.
 • Riboflaviin 2% vitamiin - Looduses on levinud taimsetes ja loomset päritolu toiduainetes. Osaleb fermentatiivsetes süsteemides, koe oksüdeerumis- ja taastumisprotsessides ning kasvuprotsessides.

NÄIDUSTUSED

 • Meeste- ja naistetüüpi androgeenne alopeetsia algstaadiumis.
 • Juuste väljalangemine raseduse ja rinnaga toitmise perioodil.
 • Stressist tingitud alopeetsia.
 • Menopausiga kaasnev alopeetsia.
 • Alimentaarne alopeetsia.
 • Koldeline alopeetsia.
 • Karvasibulate seisund pärast kemoteraapiat.

Esimesed positiivsed muutused on märgatavad pärast teist kolmandat seanssi, kuid püsiva tulemuse saavutamiseks tuleb protseduuri korrata vähemalt 4-5 (sagedamini 8-10 korda) nädalase intervalliga.

Efekt püsib umbes 6 kuud ning seda saab pikendada kahel moel - kas läbida korduv kuur või teha regulaarselt toetavaid protseduure (1-2 korda kuus).

HIND 55€
Kestvus kuni 1 tund.

OSOONITERAAPIA

Osooniteraapia ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Enamus peanaha probleeme, nagu näiteks kõõm, sügelus, dermatiit on otseselt põhjustatud peanaha halvast vereringest ja rohketest bakteritest. Osooni ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

FÜSIOLOOGILINE TOIME
Kui protseduur on tehtud elektroodiga, siis ravitaval piirkonnal on märgata punetust. Üldine toime, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toiteainete kättesaadavust. Lisaks veel ka rakkude hapnikuomandamine paraneb, mis aitab mustusel ja mürgilistel ainetel organismist kergemini väljuda. See on aluseks kõikidele ravimeetoditele, millega tahetakse saavutada noorele nahale omane värskus ja elastsus.

Kui elektroodi kasutatakse väikesel võimsusel ja see on kokkupuutes ravitava piirkonnaga, on selle toime rahustav. Kui aga elektroodi võimsust suurendada ja hoida seda ravitava piirkonna lähedal, mitte aga vastas, kuid samas selliselt, et on tunda väikest sädet, siis on selle toime stimuleeriv. Stimuleeriva toime tugevus sõltub võimsusest, mida rakendatakse elektroodile. Kõrgsagedus elektrolainetel on ka teine teraapiline mõju; osooni tekkimine. See desinfitseerib nahka ja hävitab bakterid ka kõige sügavamalt naha pooridest.

Võimalik on valida kahe erineva hoolduse vahel!

OSOONIKAMMIMINE (15-20€ kord)
Enne hooldusele tulekut pesta pea puhtaks (võib ka eelneval päeval). Hooldus on lõõgastava ja rahustava toimega.

 • Turjapiirkonna massaaž.
 • Osoonikammimine 10-15 min.
 • Raviampull.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 30 min. Ravi on soovitav teha kuurina, miinimum 6 korda ja vähemalt 1 kord nädalas.

OSOONITERAAPIA KOOS RAVIHOOLDUSEGA (30-35€ kord)
Osooniteraapiale tulles võib pea olla pesemata. Hooldus on mõnus ja lõõgastav.

 • Sügavpuhastust peanahale.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Raviampull + osoonikamm.
 • Peamassaaži.

Protseduur kestab ca 1 tund. Hooldust võib teha ka üksikult, kuid parima tulemuse saamiseks on soovitav vähemalt 6 korraline kuur.

TÄHELEPANU! Osooniteraapiat ei soovitata südameklapi rikkega inimestele kellel on paigaldatud tehisklapp, sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnet lainetel.

DETOX HOOLDUS PEANAHALE JA JUUSTELE

Detox hooldus puhastab peanaha õrnalt ning eemaldab mustuse ja ketenduse. Lisaks aitab see reguleerida rasunäärmete tööd, mis tähendab seda, et ka väga kiiresti mustaks muutuvad juuksed säilivad kauem aega puhaste ja kohevatena. Väheneb juuste väljalangemine ning lisaks jäävad juuksed pehmed ja on kergesti kammitavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Detox hoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks. Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski. Peale Detox hooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

DETOX HOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 25€
Pikkadele juustele 30€

Tulemus on koheselt nähtav!

SPA SÜGAVPUHASTAV RAVIHOOLDUS

Lõõgastav hooldus, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk ja juuksed mustusest ja toodete jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas nahk hingab ja näed erinevust ka oma silmaga.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Ravihoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks.

Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski.

Trihholoog leiab just Sinu peanaha ja juuksetüübiga sobivad tooted. Peale ravihooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

RAVIHOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Ravihooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 25€
Pikkadele juustele 30€

Tulemus on enamasti koheselt nähtav!

LASERRAVI PEANAHALE

Esmane eesmärk on aidata androgeense alopeetsia käes kannatavaid inimesi. Ainus FDA (US Food and Drug Administration) poolt aktsepteeritud laserkamm maailmas, mis on kliiniliselt testitud.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

LaserComb® tehnoloogia on Austraalias Sidneys läbi viidud rohkem kui 20 aastase teadus- ja arendustöö tulemus. Esmane eesmärk on aidata androgeense alopeetsia käes kannatavaid inimesi. Ainus FDA (US Food and Drug Administration) poolt aktsepteeritud laserkamm maailmas. Kliiniliselt testitud.

Ravi viiakse läbi 2-3 korda nädalas, mitte järjestikulistel päevadel 15 minutiliste seanssidena.

MILLE VASTU AITAB

 • Androgeenne alopeetsia ehk meestüüpi juuksekadu, juuste väljalangemine, kiilanemine.
 • Kiilaspäisus, koldeline kiilaspäisus.

HOOLDUSE JÄRGSELT

 • Juuksekiud paksenevad.
 • Juukse loomulik värv tumeneb, st vähem halli.
 • Juuksed muutuvad tugevamaks, ei murdu.
 • Paraneb juuste hooldamine ja läige.
 • Paraneb juuste tervislik seisund.
 • Vähem kõõma, ärritust ja peanaha sügelust.

STATISTIKA
1 - 8 NÄDAL
ravi varajases staadiumis juuksed muutuvad elavamaks, tervemaks ja kergemini hooldatavamaks. Paraneb läige, peanaha sügelus väheneb, juuste väljalangemine peatub. On näha juuksesibula reaktsiooni laseri valgusenergiale.
8 - 12 NÄDAL 45% kasutajatest märkab silmnähtavat juuksekasvu. Peanahast võib välja turritada väike karvaotsake. Olemasolevad juuksed paksenevad. Lisandub veelgi läiget.
12 - 20 NÄDAL 45% kasutajatest märkavad absoluutset kasulikku tegevust.

TEENUSE HIND
Laserravi lühikene 15-20€
Kestvus kuni 25 min.

Laserravi + ravihooldus 30-35€
Kestvus kuni 1 tund.

TÄHELEPANU! Soovitav on ravikuuri teha 2 korda nädalas, kestvusega 20 nädalat. Ravikuuri ajal ravi peatades või lõpetades tulemus regresseerub!

VAAKUM LÜMFIMASSAAŽ

Vaakum lümfimassaaž on eriti tõhus hooldus juuste väljalangemise probleemi korral. Puhastades ja aktiveerides efektiivselt vereringet, saab juuksesibul paremini kätte toitaineid ja hapnikku, mis on aluseks juuste normaalse kasvu puhul.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

See protseduur aitab eemaldada jääkaineid ja mustust peanahalt ja puhastada juuksekraatrid vanast rasvast. Puhastades ja aktiveerides efektiivselt vereringet, saab juuksesibul paremini kätte toitaineid ja hapnikku, mis on aluseks juuste normaalse kasvu puhul.

Ühendades lümfi vaakummassaaži ravitoodetega on võimalik jagu saada ka kõige raskemate juuste väljalangemis juhtumite korral. Hooldus on väga meeldiv ja lõõgastav.

MIS ON VAAKUM LÜMFIMASSAAŽ ???

 • Ainulaadne hooldus Eestis, mis aitab tõhusalt juuste väljalangemise puhul.
 • Stimuleerib lümfide voolu, mille tõttu saab juuksesibul kätte paremini toiteaineid.
 • Eriti tõhus haigusliku juuste väljalangemise korral, nagu näiteks koldeline alopeetsia.

PROTSEDUUR SISALDAB

 • Vaakum-lümfi massaaži.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Raviampulli peanahale.
 • Lõõgastavat peamassaaži.

HIND 39€
Kestvus kuni 1h 15min.

TÄHELEPANU! Parima tulemuse saamiseks on tarvis vähemalt kuus hooldust võimalikult tiheda intervalliga 1-2 korda nädalas.

LÕÕGASTAV PEA JA JUUSTEMASSAAŽ

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG TEENUSELE  

Lõõgastav hooldus sisaldab turja, dekoltee, kaela, pea- ja juustemassaaži. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset juukseid ja peanahka toitvat õli. Massaaž aktiveerib peanaha vereringlust, leevendab stressi ja aitab unetuse korral!

PROTSEDUURI TOIME
+ Parandab verevarustust.
+ Leevendab tekkinud pingeid peanahas.
+ Stimuleerib ajutööd.
+ Rahustab kesknärvisüsteemi.
+ Massaažikuur 10-12 korda aktiveerib juuste kasvamist.

HIND 25€
Kestab 30 min.

Soovid olla kursis?
 

Copyright® 2016 - 2020 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: tallinn@trihholoogiakeskus.ee
Sügis-talve ajal töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

Jälgi meid:
Aitäh: