• EE
 • RU
 • EN
 • UUS
  BLOND ABSOLU CICAEXTREME ON KOHAL

  Kérastase üllatab Sind ka seekord :))

  > Avastage Cicaextreme

 • UUS CHRONOLOGISTE

  OLE ESIMENE, KELLE UNISTUS TÄITUB!

  Kérastase üllatab Sind ka seekord :))

  > Avastage Chronologiste

 • UUS GENESIS

  Oled väsinud juukseid harjas nägemast?

  Rohkem jõudu.
  Vähem murdumisi.
  Tagab niiskuse ja sära.
  Aitab vältida lõhenenud otsi.

  > Avastage Genesis

 • Sind vaevab kõõm? Juuksed hõrenevad ja langevad välja? Peanahk kuivab ja sügeleb?

  Juukseuuringu käigus saad teada kõik vajaliku, et otsustada kuidas oma juuste eest veelgi paremini hoolt kanda.

  > Broneeri aeg Juuste- ja peanahauuringule siit

 • Merle Palmiste:

  See silmakreem sobis mulle suurepäraselt. Ma jumaldan hooldustooteid, mis on pumbaga pudelis. Lisaks on see imehea tekstuuriga. Tipp-topp tunne pärast kasutamist. Parimale sõbrannale julgen kindlasti soovitada!

  > Avastage Age SIGNeS Reverse "Eyes" Cream

 • UUS SEERUM

  AKTIVEERIB JUUSTEKASVU

  Täiuslik seerum peanahale, mis mitmekordistab juuste arvu, andes Teile tihedamad juuksed.

  > Avastage L'Oréal Professionnel

 • Spécifique

  Aminexil on juuste väljalangemise vastane hooldus, mis mitte ainult ei takista juuste väljalangemist ja õhenemist, vaid soodustab ka peanaha verevarustust, et tugevdada uute karvanääpsude kinnistumist.
   

  > Avastage Spécifique

 • UUS TÄIUSLIK SÜGAVPUHASTUS

  PEANAHALE & JUUSTELE

  1. Eemaldab tugevalt kinni jäänud mustuse.
  2. Koorib tõhusalt peanahka ja juuksekiude.
  3. Toidab juukseid ja ennetab kuivaks muutumist.

  > Avastage Fusio-Scrub

Tail iT Bike GPS tuleb alati Sulle appi!

Nutikas jalgratta GPS

EAN: 7090049640070
149.95 €
Läbimüüdud

Lihtne, mugav ja turvaline GPS jälgimisseade, millega on väga täpselt näha, kus Sinu jalgratas parasjagu asub. Tail iT Bike Tracker GPS: Kas see aitab Teie varastatud jalgratta tagasi saada? Vanarahvatarkus ütles vanasti nii: Varas jätab varna seina, tuli ei jäta sedagi... Sportlikud rattaomanikud varast kohe kindlasti ei oota, pigem soovivad nad temaga silmast-silma kohtuda. See paneb tegutsema ja GPS-jälgija on sellekohapealt vältimatu abimees. Bike Tracker GPS on saanud rattavarguste vastases võitlemises oluline tööriist.

MIKS?
Seadet on lihtne paigaldada ja seadistada.
Mõõtudelt kompaktne 200mm pikk ja 17.8mm on läbimõõt.
Nutitelefoniga on väga mugav hetkega ratta asukoht kindlaks teha.
GPS Tracker on täielikult varjatud ja kaitstud raami sees.
Pikk aku ooteaeg ~14 päeva.
Akut on vajadusel lihtne laadida.
Väga kerge 23g, mis ei tee väntamist raskeks :))
Vargal on seadet raske avastada ja eemaldada.

Mudel: Tail iT GPS Bike Tracker - Free to Use.
Tüüp: Varjatud raamisisse peidetud GPS-rattajälgija.
Aku ooteaeg: ~14 päeva.
Aku laadimisaeg: ~2 tundi.
Laadimis pistik: Mikro USB.
Liitumistasud: €0.- (ainult Free to Use mudel).
Kasutusala: Ülemaailmne.

GPS-jälgijat juhitakse nutitelefonist Tail iT rakenduse kaudu, mis on saadaval nii iPhone'ile App Storest ja Android telefonidele Googel Playst. Seadet saate kasutada kahes režiimist: ”Magav ooterežiim" on mõeldud kasutada siis, kui olete rattaga koos või olete kindel, et see on turvalises hoiukohas. "Aktiivset” valves olekut kasutatakse, kui olete jätnud ratta kuhugile järelevalveta. Valvesse pannes saate lihtsa nupuvajutusega määrata nö. turvalise tsooni ja kui GPS-jälgija ületab määratud ala piiri annab rakendus koheselt Teile sellest teada.

TÄHELEPANU
Aktiivses režiimis väheneb akumaht väga kiiresti kestes maksimaalselt, kuni 1,5 päeva oleneb aku hetke täituvusest. Asukoha reaalajas andmeid, mida saatetakse rakendusele saate väga lihtsalt muuta. Seadeid on viis: Iga 2 minuti järel (soovitatav), iga 1 minuti järel, iga 30 sekundi järel, iga 15 sekundi järel, iga 10 sekundi järel ja iga 5 sekundi järel. Soovitav on kasutada tava olukorras iga 2 minuti järel, sest mida sagedamini GPS-seade uuendusi edastab, seda kiiremini saab tema aku tühjaks.

SELLE SEADME KASUTAMINE ON KUUMAKSUVABA!
99% maailmas müüdavatest korralikest jalgratta GPS jälgimisseadmete ostul oled seadme aktiveerimisel silmitsi peidetud kohustusega sõlmida vastavalt kas siis aastane kasutusleping (aastamaks 83,40€) igakuise kuumaksena 6.95€ või kaheaastane leping (aastamaks 71,40€) kuumaksega 5,95€ ning sellest mööda pääsemine on tehtud täiesti võimatuks.
Meie müüdaval Tail iT GPS Bike Tracker - Free to Use tootel ei ole peidetuid lisakulutusi ostad seadme ja kasutad nagu ise soovid. Kõige parem ja odavam kõnekaart Eesti Vabariigis on Super kõnekaart, mille stardipaketi kingime toote ostul kaasa! Kui soovid aga endale meelepärase telefonikaardi seadmesse panna, siis palun valik on Sinu :)) Seade tarbib keskmiselt 30-60Mb andmemahtu kuus. 1€ = 250Mb andmemahtu!

HEA TEADA: Tähtis on meeles pidada, et enne uue SIM-kaardi seadmesse paigaldamist tuleb PIN koodi küsimine telefoniga keelata!

Tail iT jalgaratta jälgimisseade on maailmas Nr.1

Kas tead, et see jalgratta jälgimisseade kasutab ainukesena kolme asukoha määramis võimalust GPS satelliite, WiFi-t, kui ka LBS tugijaamu, et võimaldada Teil oma jalgratast näiteks varastamise korral jälgida ja hetkega üles leida. See töötab väga-väga hästi andes alati signaali kõikjalt, kus Sinu ratast üritatakse peita. Seade eelistab alati esimesena GPS-signaali, kui see on saadaval. GPS signaal annab seadmele kõige täpsema ~10m täpsuse seadme asukoha info. Kui seade ei pääse mingil põhjusel satelliitinfole ligi hakkab see koheselt kasutama läheduses asuvaid WiFi-võrke, mis on veidi vähem täpsemad ~10 - 20m võrreldes GPS signaaliga. Kui Bike GPS ei pääse ka mingil põhjusel WiFi sagedustele ligi hakkab ta kasutama asukoha värskendamiseks LBS-i tugijaamade lahendust. LBS on hädaabilahendus, et näidata Teile ligikaudselt piirkonda, kus Teie Bike GPS hetkel asub. Ühesõnaga väga raske on peita jalgratast, millel on see seade paigaldatud.

KUHU GPS SEADE PAIGALDADA?
200mm pikkune ja 17.8mm läbimõõduga jälgimisseade on paindlik tänu kahele nö. hingele, et moodustada seadmest kolm paindliku eraldi osa. Seadet saab näiteks lihtsalt ja nägusalt paigaldada nii tavalisele linnasõidurattale, tõukerattale, maastikurattale, kui ka maanteerattale juhtraua sisse. Komplekt sisaldab veel eraldi mannekeen otsa, mille saate paigaldada juhtraua teise otsa, et mõlemad otsad näeksid ühesugused välja. See pikendab jälgimisseadme leidmisel veel lahtimonteerimis aega, kuna varas ei tea kumba otsa Te seadme tegelikult paigaldasite.
Isegi kui Teie rattad on kodukindlustuse või konkreetse rattapoliisiga hõlmatud, on siiski tore omada veidi lisakaitset ja see on koht, kus Tail iT Bike tuleb appi!
Tail iT ütleb oma reklaamlauses tabavalt, et leiate oma jalgratta ja GPS seadme kõikjalt maailmast vahemaast sõltumatta! Kui soovite kuumaksega versiooni, siis Norrast Trondheimist Tail iT Technologies AS-ist on see hõlpsasti saadaval. Aga sealt ostes peate arvestama juurde +35€ tollimaksu + seadme aktiveerimisel igakuise varjatud kulga ning sellest mööda pääsemine on tehtud täiesti võimatuks.
Vabas maailmas lõppkokkuvõtes otsustab igaüks ise, millist GPS varjanti ta endale soovib. Kalkuleeri ja otsusta! Meie ettevõte kohustus on Euroopa kliente abistada ja selgitada ausalt, kui palju ja mida miski maksab, et pärast ei peaks suurte lisakulutuste tõttu tootes pettuma.

Vaata Bikeep sotsiaaleksperimendi videot "Rattavaras Tallinnas”. Kas tekitab turvatunde?

Eksperimenti nüüd oma silmaga vaadates saad aru, et pole ime kui iga kümnes jalgratas täna varastatakse aasta jooksul ja neist iga kolmas ratas varastatakse kas lukustatud trepikojast või koridorist... See ei ole kohe kindlasti normalne ega tänapäeval enam vastuvõtav. Püüame tehnoloogia abil need isikud kinni, kes seda teevad see on lihtsasti tehtav!

ÜLESKUTSE - Kui rakendus teavitab sind, et jalgratas on varastatud helista kohe 112 ja anna politseile On-Line juhiseid oma jalgratta liikumis suunast ja asukohast. Ära unusta ütlemast, et Sul jalgrattal on Tail iT GPS valve!
Politsei on kiire reageerima sellises olukorras ja varas saadakse koheselt teolt kätte. 1 / 0 Meie võit :))

KOMPLEKT SISALDAB
1x Tail iT GPS seade.
1x Petteotsik.
1x Kinnitamiseks spetsiaalne tööriist.
1x Laadimisjuhe 1m USP adapterile.
1x Super kõnekaart.
1x Põhjalik kasutusjuhend eesti ja inglise keeles.

Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: